"Музичний світлофор" на Руській: ідеї

"Музичний світлофор" на Руській: ідеї, пішохід, вул. Руська, музика

Ви згідні з тим, що у світі є стільки всього цікавого для нас, а ми про це так мало знаємо? А підтримуєте нашу думку, що і Тернопіль може розповісти нам багато цікавинок, про які ми здогадуємось, може й знаємо, але чомусь не обговорюємо?

Julia Prokopyshyn 18 июня 2013, 13:07

0

1120

Отож, наша рубрика «Вільна тема» від сьогодні розв’язує перед вами величезний лантух розповідей про цікаві речі, не менш цікавих людей, відкриває очі на буденні, непомітні, але тим не менш захоплюючі факти, проводить паралелі, запитує вашу думку і шукає відповіді на питання, які є актуальними і цікавими для молодих людей нашого міста.

Сьогодні ми почнемо із нестандартної, на наш погляд, ситуації. Напевно кожен з нас, щодня прямуючи у справах вулицею Руською, вже мимоволі наспівує завчену мелодію на пішохідному переході. Чи не так? А ми насмілилися поцікавитися у тернополян, чи не варто було б вже щось й змінити. Уся опитана нами молодь ствердно кивнула головою в знак згоди і підтримки такої думки. А от під музику яких стилів тернополяни готові завзято чимчикувати на зелене світло, дивіться далі.

Наша редакція провела таке собі бліц-опитування в соціальній мережі, запропонувавши для вибору дев’ять варіантів відповідей (класика, латиноамериканська, електронна, народна, експериментальна, психоделічна, поп-музика, релакс та рок) та свій варіант, який можна було вписати в коментарях. І от яка з цього вийшла картина:

Не зважаючи на шалену молодість та любов до різних музичних стилів, більшість все-таки обрала класичну (21,7 %) та народну (17,4 %) музику. Пояснюють молоді люди це тим, що пішохідним переходом користуються не лише вони, але й старші люди, у яких, наприклад, від раптового увімкнення року стався би просто інфаркт з переляку.

Щодо народних мотивів, то більшість опитаних хотіли б чути українські народні мотиви або пісні, у яких фігурує слово «Тернопіль».

Рівну кількість голосів (13 %), як бачимо, віддали релаксуючій, латиноамериканській музиці та року. Ну з першою зрозуміло: хоч хвильку можна відпочити думками під спокійну музику у постійній біготні у справах.

А от віддача 13 % роковій музиці нас подивувала: з цього видно, що Тернопіль обожнює рок настільки, що готовий чути його по триста разів у день. Цікаво лиш, чи можна переходити дорогу, підтанцьовуючи?!

Та найбільше потішила нас графа «Свої варіанти». Тут ми знайшли:

  • класичну музику в сучасній обробці

  • пісні з словами на «дорожню тематику»

  • просто веселі та життєрадісні пісні

Що ж, знаємо, звісно, що всерйоз таке опитування мало хто сприйняв, бо найближчим часом все-одно нічого не зміниться у тернопільській «дорожньо-музичній» палітрі. Проте до таких нібито буденних речей молодь проявила інтерес, а це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку.

До наступної «Вільної теми»!

P. S. Ідеї щодо вільної тематики може висловити кожен. Будемо раді вашій ініціативі.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.