Червень фестивальний: Музика

Червень фестивальний: Музика, Альфа Джаз Фест, Трипільське Коло, Старе Місто, Рок Січ, фестиваль

Літо остаточно відкриває сезон музичних фестивалів на відкритому повітрі. Більше ніяких стель, лише небо над головою і улюблена музика.

Lyubov Likhuta 05 июня 2013, 15:30

0

1205

Stare Misto

Дата: 8-9 червня 2013
Місце: Львів
Line-up: IAMX, Kaiser Chiefs, The Subways, Ляпіс Трубецкой, ДДТ, Goran Bregovich.
Ціна: 90-300 грн.
Фестиваль Старе місто, на радість шанувальників, повертається після минулорічної відпустки у зв’язку з Євро-2012, і зустрічає нас якісним лайнапом, в якому ми можемо знайти The Subways, Kaiser Chiefs, та вже знайомі українській публіці IAMX. За відносно невеликі гроші можна послухати наживо одразу кілька запальних гуртів з-за кордону та СНД. Достойне відкриття музичного літнього фестивального сезону в Україні.

Ultrasonic

Дата: 8 червня 2013
Місце: Львів
Line-up:Orjan Nilsen, Swanky Tunes, Daniel Kandi, Claudia Cazacu, Mark Sherry, Marc Simz, Tigran Oganezov, Khordie.
Ціна:130-300 грн.
Фестиваль Ultrasonic планує зібрати на стадіоні Арена Львів всіх поціновувачів електронної музики.Головні хедлайнери дійства – Orjan Nilsen (Norway) – скандинавський DJ, Producer, талановитий музикант i автор величезної кiлькостi хiтiв та бестселлерiв, №32 (Dj MAG TOP100), а також Marc Simz (Netherlands) – дуже яскрава особистiсть, резидент багатьох iменитих фестивалiв та денс iвентiв Європи, резидент Black Hole Recordings (In Trance We Trust).

Рок-Січ


Дата: 8-9 червня 2013
Місце: Труханів острів, Київ
Line-up: Pain, ВВ, Бумбокс, Тартак, Крихітка, ТНМК, Скай, Helltrain.
Ціна: безкоштовно.
Прихильникам року доведеться обирати – їхати у Львів на Старе місто і британських хедлайнерів, чи залишитися на вихідні у столиці і послухати добре відомих українських важковаговиків – ВВ, Бумбокс, ТНМК, Тартак та інші виступатимуть на фестивалі Рок-Січ на Трухановому острові у Києві. В якості приємних бонусів – безкоштовний вхід та кілька закордонних виконавців.

Альфа Джаз Фест

Дата: 13-16 червня 2013
Місце: Львів
Line-up: Dirty Dozen Brass Band, Avishai Cohen with Strings, Jamala, Till Brönner, Bobby McFerrin.
Ціна: 200-800 грн.
Не роком єдиним: в середині червня у Львові зберуться поціновувачі джазової музики, для яких буде виділено цілих три сцени у центрі Львова. Вишукана музика і коштує дорожче: вартість квитків коливається від 200 до 800 грн, але воно й не дивно – фестиваль уже давно заробив собі ім’я в своїй галузі і абихто на нього не поїде.


Трипільське коло


Дата: 27-30 червня 2013
Місце: Ржищів
Line-up: АтмАсфера, ДримбаДаДзига, Млада, DеРуни, Йорий Клоц, Свята Ватра (Естонія), Ягода Гало (Росія), Hawok (Польща), Pawa (Білорусь), Asia Tengri (Казахстан- Україна), OYME (Мордовія), Кораллі, ТаРута.
Ціна: від 120 грн.
Несподіваним для вас у цьому переліку може виявитись фестиваль Трипільське коло, який не є суто музичним фестивалем в традиційному значенні цього слова. Ця подія – це поєднання не лише музики, а й мистецтва, культури та екології. Невипадково темою цьогорічного Трипільського кола стала Вода – одна з чотирьох головних стихій нашої планети. Цей рік стане знаковим ще й через те, що відкриття Трипільської культури відзначатиме свою 120-ту річницю.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.