Читати: «Дао Пуха», Бенджамін Гофф

Читати: «Дао Пуха», Бенджамін Гофф, Бенджамін Гофф, книги

Оптимізм для світу дорослих можна знайти і у добрій дитячій казці.

Lyubov Likhuta 03 июня 2013, 18:01

0

772

Улюблена для всіх дитяча класика Вінні-Пух – також одна з основних дитячих книг наповнених мудрістю для дорослих, Бенджамін Гофф синтезує мудрість з невдачею, використовуючи всі алегоричні паралелі між класикою А. А. Мілна і східною філософією Даосизму. У книзі «The Tao of Pooh» герой Пух і його друзі задіяні, щоб пояснити основні принципи Даосизму: співчуття, витримку і скромність. Просто, чарівно і дивовижно написана праця, нагадує про нескінченне спонукання до вічного життя, наповненого мирним щастям, навіть серед невблаганно вимогливої реальності і поверхневої турботи західної культури.

Гофф продовжив справу роботою «The Te of Piglet», десять років потому – супровідна книга, що вивчає китайську концепцію «Де», яка часто перекладається як «справедливість», «цілісність» чи «внутрішня сила».

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.