Велопарковки Тернополя

Велопарковки Тернополя, велосипед, Тернопіль, велопарковки

Велотранспорт як зручний засіб пересування набуває у Тернополі неабиякої популярності. Він доступний кожному і не вимагає додаткових витрат. Виникає лише питання де припаркувати свій велосипед у місті?

Julia Prokopyshyn 30 мая 2013, 17:05

0

1236

Загалом у Тернополі є два типи велопарковок.

Парковки першого типу встановлені біля торгових центрів типу Орнава і Новус. Вони являють собою дуги для утримування переднього колеса.

На парковці біля ТЦ Орнава дуги розташовані надто близько одна до одної тому навіть повністю просунути переднє колесо не вдається. Тут, закріпивши раму до паркінга, зручно та безпечно можна поставити тільки два велосипеди.

Біля ТЦ Новус парковка майже така сама. Тут дуги розташовані ширше, але самі по собі є дуже низькими, тому велосипед без підніжки тут припаркувати буде проблематично. Очевидно, що парковки були встановлені з власної ініціативи торгових центрів, тому нарікати на їх неергономічність не варто, можна лиш дякувати за їх наявність.

Другий тип – це парковки, які були встановлені ще за мера Романа Заставного. Вони набагато зручніші за перший тип. Це високі стойки, які розташовані більше50 сантиметріводин від одного і на які зручно сперти велосипед, та закріпити раму до конструкції. Парковки знаходяться біля головних адміністративних установ (обласної і міської ради) та в межах центральної частини міста.

Інші парковки знаходяться у місцях, де вони найменш потрібні, та зовсім не відгороджені від ймовірного паркування автомобілів.

Вдалим прикладом є парковка на площі біля бару "Коза" та готелю "Україна", де відпочиває багато молоді, а відтак є багато велосипедистів.

І є шанс, що тут ваш улюблений друг на колесах буде у безпеці. А то, знаєте, багато крадіжок спостерігається у Тернополі.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.