Як це було: Bartender Silver Cup 2013

Як це було: Bartender Silver Cup 2013, змагання, Bartender Silver Cup 2013

Більше 30-ти барменів з різних міст України зібралися в Тернополі, щоб продемонструвати свої вміння. На Всеукраїнському конкурсі «Bartender Silver Cup 2013» кожен з них показував, як вміє варити каву, наливати пиво і змішувати коктейлі.

Lyubov Likhuta 28 мая 2013, 12:55

0

1257

Всіх учасників конкурсу розділили на три групи - новачки, з досвідом роботи і професіонали.

Спершу, як відомо, запрошують на каву, а потім - на щось міцніше. Тому спочатку хлопці варили капучіно, а потім за барною стійкою наливали пиво і жонглювали пляшками, склянками і шейкерами.

Наприклад, правильно налити пиво, і показати своє шоу потрібно було за п'ять хвилин. Кожен з цих конкурсів оцінювало професійне журі.

Судді спостерігали, як бармени вміють працювати з кофемолкою, помелом, молоком, кавовим апаратом. Чи орієнтуються скільки кави насипати, під яким тиском їїготувати, до якої температури підігрівати молоко і багато іншого.

Найцікавішим для глядачів виявились показові виступи, так званий флейрінг. Його оцінюють за такими критеріями як розмаїтість, оригінальність, складність, гладкість роботи, власне, шоу, збалансованість програми, навіть відповідність програми вибраній музиці.

Максимальна кількість балів, яку може набрати бармен – 300. Та за кожну помилку, наприклад, падіння чи бій пляшки, судді знімали бали.

На конкурс до Тернополя приїхало 33 бармени з Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Сімферополя, Скали-Подільської, Чернівців.

Перше місце здобув 25-річний Євгеній Яковенко з Києва. Він отримав грошовий приз у розмірі 2000 гривень. Грошові винагороди, подарунки та призи від спонсорів також отримали десять кращих барменів.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.