Нацистський готель, у якому ніхто ніколи не жив

Нацистський готель, у якому ніхто ніколи не жив, Готель "Прорив", Гітлер, Німеччина

Розтягнувшись на більш ніж 4 км уздовж піщаного пляжу Балтійського моря, на німецькому острові Рюген знаходиться найбільший готель у світі - в ньому 10 000 номерів, вікна яких виходять на море.

Julia Prokopyshyn 20 мая 2013, 18:25

0

1215

Готель «Прора» - це величезні будівлі, побудовані в період з 1936 по 1939 рр. нацистами в рамках програми Рейху «Сила через радість». Проте вже більш як 70 років сюди регулярно не ступає нога туриста. Мета побудови цього готелю - забезпечити дозвілля німецьких робітників і поширити нацистську пропаганду. Місцеві жителі називають готель «Колосом» через його величезні розміри.

1. «Прора» лежить в затоці між регіонами Засніц і Бінц, у вузькій смузі степу, яка відокремлює лагуну від Балтійського моря.

2. Комплекс складається з восьми ідентичних будівель, які тягнуться на 4,5 км і знаходяться приблизно в 150 м від пляжу.

3. На будівництво готелю, в якому взяли участь 9 тисяч робітників, пішло три роки. У нацистів були плани побудувати ще чотири подібних готелі з кінотеатрами, концертними залами, басейнами і пристанню, де могли б пришвартовуватися круїзні лайнери.

4. Плани Гітлера на «прорив» були дуже амбітними. Він хотів створити величезний морський курорт, вражаючий і найбільший у світі, в якому було б 20 000 номерів.

5. Планувалося, що всі вікна номерів будуть виходити на море, а коридори та санвузли будуть розташовуватися з лівого боку будівлі. Кожен номер дорівнює 5 х 2,5 м, у ньому було б по два ліжка, шафа і раковина.

6. На кожному поверсі були туалети, душ і великий вестибюль. У центрі планувалося звести величезний будинок, який можна було б перетворити у військовий госпіталь у разі війни.

7. Війна, звичайно, настала, але ще до того, як будівля була готова до використання, тому пріоритети Гітлера змінилися.

8. Усіх будівельників Гітлер відправив на збройний завод.

9. Під час кампанії бомбардування антигітлерівської коаліції багато жителів Гамбурга сховалися в одному з цих блоків, а пізніше тут розміщували біженців зі сходу Німеччини.

10. Після об'єднання Німеччини в 1990 році частина готелю використовувалася Військової технічною школою, а пізніше тут розміщували біженців з Балкан.

11. Сьогодні готель практично не використовується.

12. У 2001 році один блок перетворили на молодіжний хостел на 400 місць. Зараз планується переробити «Прорив» на сучасний курорт з 300 ліжками, в якому будуть тенісні корти і басейн, а також невеликий торговий центр.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.