10 фактів про флірт

10 фактів про флірт, Флірт, поради

Флірт- це найпоширеніша форма спілкування між чоловіком та жінкою на стадіях знайомства, симпатії чи навіть шаленого кохання. Комусь природа дала талант фліртувати, а комусь потрібні і поради, як правильно це робити.

Lyubov Likhuta 20 мая 2013, 17:15

0

1046

1. Хто більше фліртує, тому і уваги дістається більше

Найбільше уваги удостоюються не найпривабливіші, а найбільш кокетливі. Якщо посилати представникам протилежної статі по 35 «сигналів» на годину, то можна розраховувати, в середньому, на чотири маленькі романтичні пригоди за той же період часу. Може здатися, що 35 сигналів - це дуже багато, однак кокетлива дівчина, свідомо чи ні, посилає сигнали практично безупинно. Сигналом може бути і нахил голови, і легкий дотик.

2. Достатньо трьох швидких поглядів

Для того, щоб людина здогадалася, що ви нею зацікавилися, досить кинути на неї всього три погляди. Єдидна хитрість, щоб заволодіти чиєюсь увагою, полягає в тому, щоб перехопити погляд і утримувати його 2-3 секунди. (Це може здатися зовсім недовго, але на ділі здасться вічністю; неромантичні погляди тривають в середньому 1,18 секунди).

Посмішка, при якій у куточків очей утворюються «гусячі лапки» - хороший знак

3. Усмішка з «гусячими лапками» в куточках очей - знак, що людина вам щиро рада. Якщо вам посміхаються, а «лапок» не видно, то посмішка, швидше за все, фальшива.

4. Фліртувати в інтернеті найлегше

З друзями по Facebook і відеочатах по Skype фліртувати з незнайомцями стало простіше простого. «Балачки пальцями» стають мейнстрімом.

Іноді кокетливі жести означають зовсім не те, що нам здається.

5. Дослідження показали, що чоловіки мають тенденцію приймати дружні прояви за флірт.

6. Хочете дізнатися, як він / вона до вас ставиться - зверніть увагу на його / її стопи.

Шкарпетки ніг людини зазвичай спрямовані в ту сторону, куди він має намір йти, тому якщо великі пальці чиїхось стоп вказують на вас, то це хороший знак. В іншому напрямку - не дуже хороший. Якщо вони вказують один на одного (легка клишоногість) - теж непогано. Це означає, що людина підсвідомо намагається скулитися і здатися нешкідливим і доступним ... і цілком може означати, що ви йому подобаєтеся, навіть дуже.

7. Наслідування - ознака потягу

Ми імітуємо поведінку людей, які нам подобаються. Так що якщо ви хочете зрозуміти, наскільки подобаєтеся кому-небудь - погляньте на годинник або почухайте руку або закиньте ногу на ногу і зверніть увагу, чи не повторить він / вона ваш рух. Це означатиме, що ваш об'єкт підсвідомо намагається під вас підлаштуватися, а це добрий знак.

8. Фліртувати корисно для здоров'я

Дослідження показали, що у фліртуючих чоловіків і жінок утворюється більше білих кров'яних тілець, які позитивно впливають на імунітет і здоров'я в цілому.

9. Дивіться, не переборщіть

Згідно з результатами соціологічного дослідження, найпоширеніша помилка при флірті - занадто тривалий зоровий контакт.

Дружньо або кокетливо?

10. Дружнє спілкування може бути схожим на флірт, але справжній флірт завжди себе видасть. Жінка грає своїм волоссям, шукає привід, похитуючи стегнами, продефілювати повз вас у ванну, або покусує губи. Чоловік може потягнутися або сунути руки в кишені (так він здається ширшим в плечах).

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.