"Космічний" годинник Time & Space

"Космічний" годинник Time & Space,

Незвичайний аксесуар Time & Space від i3lab - не просто черговий годинник на космічну тему, а дуже цікава дизайнерська дрібниця.

Julia Prokopyshyn 16 мая 2013, 14:11

1

1552

Циферблат годинника Time & Space нагадує нам про неминучий повний місяць. Зображення під стрілками - реальна фотографія, зроблена деяким астрофотографом Норбертом в місті Нант, що на сході Франції.

Але головна привабливість годинника Time & Space - незвичайні стрілки. Натхненні ідеєю часу і простору в умовах нульової гравітації, умільці з i3lab змусили стрілки "рости" не з центру циферблату (як у "нормального" годинника), а бігти по кругу під немислимими кутами. І при цьому не забувати показувати точний час.

Закріплює дещо сюрреалістичне, з долею містики враження від годинника їх здатність фосфоресціювати в темряві.

За словами дизайнерів, така інтерпретація звичного годинника подарує користувачам "сюрреалістичний досвід призупиненого часу". У будь-якому разі, виглядає годинник і справді дивно. І при тому красиво.

Теги:

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.