Про що не варто жартувати з дівчиною?

Про що не варто жартувати з дівчиною?,

Правду кажуть, що дівчата люблять чоловіків з хорошим почуттям гумору. Але є моменти, коли жартувати не варто. Поради на цю тему дають не абихто, а психологи.

Lyubov Likhuta 16 мая 2013, 13:12

0

1479

Секс

Так, до сексу жартуєте, скільки завгодно. Після - теж можна. Але під час сексу жартувати не варто, інакше все це загрожує ситуацією, коли ви будете жартувати вже не під час, а замість сексу. Справа в тому, що сприйнятливість до гумору дівчат і жінок у ці самі моменти змінюється. І те, над чим дівчина сміялася в звичайний час, зараз їй може здатися образливим або дурним. Та й взагалі - що це за манера - влаштовувати цирк у ліжку? Краще не потрібно.

Проблеми дівчат

Над своїми проблемами теж варто жартувати, іноді це навіть корисно. Але якщо дівчина зі сльозами на очах розповідає про свою проблему (нехай це навіть буде зламана помада), не потрібно жартувати. Адже суть проблеми - у ставленні до неї дівчини, а не вас. Якщо їй здається вселенської бідою втрата туші, то не жартуйте над тим, що туші в світі ще багато. Це може призвести до скандалу, з великою кількістю фраз з її боку типу "ти мене не любиш", "ось говорила мені мама ..." та інше.

Зовнішність дівчини

У неї відстовбурчені вуха? Завеликий ніс? Ви можете все це усвідомлювати, але ні в якому разі не говорити самій дівчині, і вже тим більше, не жартуйте на цю тему. Найкраще відгукуватися про зовнішність дівчини позитивно, це подобається практично всім. Дівчата витрачають дуже багато зусиль для того, щоб добре виглядати (навіть, якщо вони виглядають і так відмінно). Так що не потрібно жартувати над зовнішністю дівчини, а також над засобами по догляду за нею.

Її колишні

Чомусь більшість дівчат починає захищати своїх колишніх, якщо на них котить бочку нинішній хлопець. І це, як стверджують психологи, не є наслідком того. що дівчина досі кохає свого екс-бойфренда. Просто так виходить, при чому сама дівчина теж може бути здивована своєю реакцією. Але не варто лаяти її колишнього, навіть, якщо він вам ну дуже не симпатичний.

Вагітність

Зрозуміло, що вагітність ця не ваша, а самої дівчини. Повірте, їм і так складно, і ви повинні це розуміти. Психіка дівчини сильно змінюється під час вагітності, так що враховуйте ці зміни. Навіть те, над чим ви разом сміялися раніше, може тепер для дівчини виявитися дуже образливим. І само собою, жарти над вагітністю - табу. Є винятки, так, але жартувати з вагітною дівчиною над її вагітністю - смерті подібно. Будете потім тиждень загладжувати свою провину.

Дівчина і техніка

Незважаючи на те, що багато дівчат зовсім не розуміються на техніці (тут варто згадати анекдот про те, як блондинка вибирала фотоапарат - "так, так - мені червоний"), деякі дівчата вельми набили руку в "спілкуванні" з технологією. І ваш жарт про те, що ваша дівчина - лише підстилка між стільцем і комп'ютером (у той час як ви самі нічого, крім "Танчиків" і не знаєте), може бути дуже образливою.

Ось такі от заборони на гумор. Як вважаєте, актуально все вищесказане щодо ваших дівчат? Дівчата, а що ви скажете з цього приводу?

Теги:

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.