Гнізда для людей

Гнізда для людей,

Lyubov Likhuta 08 апреля 2013, 17:00

3

969

Напевно кожному з нас хотілося хоч раз стати птахом! На жаль, таланту літати, як птахи, ми не маємо, а от відчути себе на їхньому місці — маємо унікуальну можливість. Такий подарунок зробив для усіх охочих каліфорнійський художник Джейсон Фанн, котрий в’є будинки-гнізда для людей.

Ось де по-справжньому можна відчути себе пташкою!

Гніздо не захищене від потрапляння води та не має ніяких зручностей, окрім одного-двох матраців.

Тож, якщо піде дощ, доведеться мокнути, немов пташці у гнізді. От тоді-то і можна на власній шкірі відчути усі тонкощі життя птахів. Щоправда, всередині гнізда можна розбити намет, завбачливо принесений із собою.

У гнізді поміщається восьмеро людей. Хоча на замовлення Джейсон виготовляв і такі будиночки, що вміщували до 30 осіб.

Джейсон розповідає, що цінує та поважає природу, а тому дуже обережно збирає гілки для своїх споруд. «Головне — не зашкодити здоровому дереву», — каже художник.

Назбиравши достатньо гілок, Фанн береться до роботи: використовуючи своєрідну ткацьку технологію, він поступово зводить гніздо. А для зміцнення споруди, використовує таємні гвинти.

Завдяки нестримній фантазії та вмілим рукам художника, у містечку Біг-Сюр не узбережжі центральної Каліфорнії з’явився цілий курорт Treebones Resort, де в оренду здаються гнізда для людей.

Чудова ідея, аби побавитися та відпочити у гнізді, відчувши себе справжнім вільним птахом!

Теги:

Гість, 08 Апреля, 2013 18:23

"Хлопці сильні знайдуться"))) Дуже смішно. Де ти таких бачив чи бачила???

Гість, 08 Апреля, 2013 17:31

Треба в нас шось таке придумати. Лоза є, хлопці сильні знайдуться!)

Гість, 08 Апреля, 2013 17:15

Кумедно) Цікаво, як він це робить?

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.