Топ-10 найдорожчих ґаджетів та девайсів світу

Топ-10 найдорожчих ґаджетів та девайсів світу,

Julia Prokopyshyn 26 апреля 2013, 17:02

1

1450

Сьогодні власниками телевізора можна стати всього за $60; найдешевший мобільний телефон вартує близько $15, бюджетна флешка на 4Гб - $5, а навушники можна купити і за $1. Але у заможних людей - свої причуди: вони купують не просто дорогу і якісну техніку, але й вкладають купку грошей в прикрасу своїх девайсів і створення неповторного особливого стилю, а саме - інкрустують всеможливі гаджети та аксесуари до них алмазами облицьовують дорогоцінними металами.

Діамантова комп'ютерна мишка від компанії Pat Says Now - $25,7 тисяч. Стандартна трьохкнопкова оптична USB-мишка виготовлена з білого 18-каратного золота 750-ої проби і обрамлена 59-ти діамантами.

Флешка Magic Mushrooms - від $16,5 до $36,9 тисяч. Швейцарська ювелірна компанія La Maison Shawish перетворила звичайний накопичувач даних в предмет розкоші, запустивши лінію найдорожчих в світі USB-флешок Magic Mushrooms на 32 Гб.

Золотий пульт Gold RC1 - $55 тисяч. Виконаний із чистого золота датським виробником Lantic Systems, універсальний пульт дистанційного управління був вперше представлений у 2007 році на виставці METS в Амстердамі.

Ігрова консоль Nintendo Wii Supreme - $481,25 тисяч. Стандартна приставка Nintendo Wii облицьована 2,5 кілограмами 22-каратного золота. Передні кнопки декоровані 78-ма діамантами вагою в 19,5 карати. Всього було випущено 3 шт.

Навушники Beats by Dre - $1 млн. Безпровідні навушники, прикрашені діамантами в 114 карат, були створені спільно з ювелірною компанією Graff Diamonds. Бархатні подушечки навушників покриті ультра-м'яким дихаючим матеріалом.

Телевізор PrestigeHD Supreme Rose Edition - $2,3 млн. В розробці найдорожчого у світі 55-дюймового телевізора за підтримки компанії Metz і PrestigeHD взяв участь британський ювелір Стюарт Хьюз (Stuart Hughes).

Рама телевізора витовлена із 28 кг золота и прикрашена 72-ма круглими однокаратними діамантами, а також інкрустована янтарем і аметистами. Зовнішня сторона девайсу відділена крокодилячою шкірою. Модель випущена всього в трьох екземплярах.

Акустична система Organic Harmony класу Hi-End від компанії Shape Audio - від $87,4 тисячі до $6,95 млн. П'ятиполосна активна акустична система була разроблена за участі Лючіано Паскуареллі (Luciano Pasquarelli).

Діамантовий iPhone 4 - $8 млн. Найдорожчий у світі телефон - iPhone 4 з памяттю 32 Гб - також був оформлений вищезгаданим Стюартом Хьюзом. В корпус телефона інкрустировано 500 діамантів загальною вагою близько 100 карат.

iPad 2 з кістки тиранозавра - $8,1 млн.Найдорогжчий планшет - iPad 2 від Стюарта Хьюза - декорований двома кілограмами 24-каратного золота и 750-ма грамами аммоліту - давнього дорогоцінного каменю органічного походження.

Чохол для ноутбука Diamond Laptop Sleeve від компанії CoverBee - $11 млн. Чохол вручну прикрашений 8,8 тисячами рідкісних діамантів із різних куточків планети і відділений натуральним чорним соболиним хутром із Сибіру.

Теги:

Гість, 26 Апреля, 2013 18:24

ото грошва!

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.