Топ-10 даремних роботів у світі

Топ-10 даремних роботів у світі,

Julia Prokopyshyn 23 апреля 2013, 18:26

1

926

Ви думаєте, що роботи не вміють випрошувати гроші, пити спиртні напої та грати в «Камінь, ножиці, папір»? Дивно, але вони здатні не тільки на це, але й на багато інших абсолютно даремних, непотрібних речей.

1. Popinator Project був розроблений компанією-виробником попкорну. У відповідь на голосовий запит «Стріляй!» (в оригіналі «Рор!») робот визначає місцезнаходження роту і відправляє туди гарячий попкорн.

2. Janken Robot - робот, який ніколи не програє в «Камінь, ножиці, папір», - був розроблений в університеті Токіо. За рахунок швикості реакції він перемагає суперника у 100 % випадків.

3. Робота Kintore-Z створили спеціально для участі в конкурсі Японського Кубку дурацьких роботів (Japan`s Baca RoboCup), в якому він, до речі, переміг. Все, що вміє робити пластиковий малюк - це віджиматися.

4. Робот Bar Bot був розроблений Лабораторією гуманоїдних роботів (HRL) в Австрії в 2003 році і представляє собою алкоголіка-попрошайку: він вміє лише випрошувати в людей гроші, які тут же тратить на пиво.

5. Робот від японскої компанії Kawasaki Heavy Industries вмикається, як тільки йому в «руки» дають «кубик-рубик». За декілька секунд робот прораховує алгоритм і починає збірку. На рішення задачі у робота йде декілька хвилин.

6. Японский виготовлювач техніки Sakakibara Kikai в 2005 році розробив двоногого робота Land Walker, зовнішньо схожого на «екзоскелет», яким керує пілот з кабіни. Але в реальності він абсолютно не підвищує продуктивність роботи.

7. Teotronico - робот, який вміє грати на фортепіано. Його створив італійський фантазер Маттіо Зуці, затративши на це 4 роки. Робот має 19 пальців, з допомогою яких він одночасно грає на клавішах, співає і акомпанує на ударних.

8. Китайська академія наук розробила робота Clothbot, який може забиратися по тілу людини, використовуючи складки на одязі.

9. Японський національний науково-технологічний інститут створив людиноподібного робота HRP-4C, який може замінити моделей на подіумі.

10. Студентка інституту робототехніки Університету Карнегі-Меллон розробила робота-комедіанта Нао. Робот розказує жарти і, завдяки зовнішній HD-камері, вивчає реакцію глядачів для подальших дій.

Теги:

Гість, 23 Апреля, 2013 18:40

і видумають таке! як не китайці, то японці)

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.