Стріт-арт на колесах у Львові

Стріт-арт на колесах у Львові,

Lyubov Likhuta 22 апреля 2013, 17:53

2

1463

18 квітня у місті-сусіді - Львові з'явився новий оригінальний стріт-арт об'єкт на колесах.

Така розмальована машинка справді може стати новим символом міста Лева. Ще якихось кілька десятків років тому раритетний польський мікроавтобус "NYSA" вірно виконував свій обов'язок, а тепер він надовго припаркувався на площі Коліївщини. На радість львів'янам та туристам міста.

Оформленням автомобіля займалася львівська художниця Дана Давидюк. Малюнки на авто невипадкові - кожна картинка має підпис, загалом вони утворюють цілу історію.

А вже зовсім скоро, як обіцяють гостинні львів'яни, в автомобілі можна буде пити каву - в салоні "NYSA"облаштовують комфортну зону для кавоманів. Тому гайда усім у Львів!

Теги:

Гість, 23 Апреля, 2013 10:29

Креативно так. Я в нас таку ж машинку бачила. Біля надставної церкви, у дворику. Було б гарно щось із нею зробити, якщо вона вже не в русі.

Гість, 22 Апреля, 2013 18:10

Ггг, кумедно. Треба щось таке у тернополі вчудити - розфарбувати, наприклад, трактор)

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.