Парад гопників в Україні

Парад гопників в Україні,

Lyubov Likhuta 19 апреля 2013, 15:57

3

872

Організація «Активна молодь Києва» кілька днів тому провела на Хрещатику і Майдані флешмоб «Парад гопників». Приєднатися міг кожен бажаючий: для цього треба було привести себе у відповідний стереотипному дресс-код (кепка-качечка, спортивний костюм у поєднанні з туфлями, і т. і.), а також мати при собі насіння соняшника і відповідний вираз обличчя.

Активних учасників флешмобу було разів вдвоє менше, аніж тих, хто прийшов з професійною знімальною технікою – на око, не більше півтори десятка людей.

Зібравшись о 14:30, вони спочатку "потусили" перед виходом з метро «Хрещатик», танцюючи під «нормальну музичку» і гамселичи під гітару, а потім, посипаючи свій шлях лушпинням від соняшника, подались пішим маршем на Майдан, де програма продовжилась в тому ж дусі.

В цілому все пройшло «на позитиві», флешмоб був не більше, аніж беззлобна насмішка, можно навіть сказати, з нотками ностальгії. Жодного особливого підтексту акція не мала – це був чистий фан і, як зізнався організатор «параду» Дмитро Ткаченко, - данина минулому: для нього і його друзів субкультура гопників асоціюється з 1990-ми.

Теги:

Гість, 19 Апреля, 2013 17:43

А відео вопше закачатись можна)

Гість, 19 Апреля, 2013 16:51

та то стереотип. їх вже нема, і не знаю, чи такі були в оригінальному вигляді) просто була так мода колись

Гість, 19 Апреля, 2013 16:25

дуже кумедний парад! в нас на БАМі такий хоч кожен день проводь!

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.