Гонки на собачих упряжках

Гонки на собачих упряжках,

Julia Prokopyshyn 16 апреля 2013, 12:30

2

820

Напередодні офіційного старту перегонів на собачих упряжках «Берингія 2013", камчатська влада влаштувала щось на зразок показових виступів або змагання - «Елізовский спринт». Це невелика гонка на 10 км для лижників з собаками і для упряжок.

Місцем проведення змагань обрали Долину затишку неподалік від м. Єлізово з видом на Коряцький і Авачинський вулкани. Міська влада піднапружились і профінансувала будівництво траси та об'єктів інфраструктури: доріжки, знаки і т. д.

Першими їхали лижники з собаками-поводирями. Бідні тварини не розуміли чого від них хочуть і просто бігли поруч з господарем на повідку.

Проте шестірка справжніх гоночних собак вже давала жару по-дорослому. Взагалі, дивно було спостерігати за собаками: завжди здавалося, що вони слухаються команд каюра без питань. Але тут собаки кидалися в сніг, крутилися навколо себе, бігли в усі сторони разом, загалом, поводилися дивно. Можливо, їх збентежило велика кількість глядачів навколо.

Теги:

Гість, 16 Апреля, 2013 16:06

то точно! не розумію такого спорту

Гість, 16 Апреля, 2013 15:41

бідні песики

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.