Найекстремальніша стежка у світі

Найекстремальніша стежка у світі,

Julia Prokopyshyn 15 апреля 2013, 16:50

3

1693

На екстремальний «атракціон» на китайській горі Хуашань приїжджають і хоробрі, які бажають довести собі і світу власну безстрашність, і слабкі духом люди, які мріють позбавитись від внутрішньої невпевненості. Huashan Mountain (Китай) – це ефективна таблетка від страхів і діючий вітамін самоутвердження.

Квіткова гора, а саме так перекладається слово Хуашань на українську мову, — це священна китайська гора, яка об'єднує п'ять вершин, маючих форму пелюстки, і знаходиться недалеко від міста Сіань в провінції Шеньсі.

Найзручніше скористатися фунікулером і піднятися із підніжжя Північної гори до її вершини.

Цю дорогу, проложену вздовж вертикальних скал, недарма називають стежкою смерті – зірватися з вузьких дощок в бездонну пропасть означало би раптову загибель, але потік туристів, які таки хочуть звершити ризикований похід, не рідшає. Подорожники ступають на дошки над безоднею і рухаються до вершини в обнімку зі скалою або тримаючись за міцно припаяні до кам'яної стіни ланцюги.

Ті закохані пари, які вірять у щасливі прикмети, залишають на вершині приборканої ними гори символи незгасного почуття – блискучі замочки і червоні стрічки.


Теги:

Гість, 16 Апреля, 2013 08:57

Там є якісь кріплення?

Гість, 15 Апреля, 2013 23:30

Йопт, повні штани!

Гість, 15 Апреля, 2013 20:51

Ооогго) Кайф)

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.