Диво-тунелі з дерев

Диво-тунелі з дерев,

Julia Prokopyshyn 12 апреля 2013, 16:01

4

1012

Дивлячись на ці зелені тунелі, неможливо стримати захоплення. Яскраві фарби, неземні аромати і величний вигляд цих казкових пейзажів точно не залишать тебе байдужим і змусять хоча б на мить затамувати подих.

Джакарандова алея, ПАР

Цей бузковий тунель знаходиться в Йоганнесбурзі, ПАР, посеред лісу з більш ніж 10-ти мільйонів дерев, посаджених руками людини. Щоб створити таку красу, з Уругваю, Аргентини, Бразилії та Перу привезли 49 видів Джакаранди. У жовтні, коли дерева розцвітають, все навколо покривається ніжними бузковими пелюстками.

Тунель кохання, Україна

За легендою, закоханим парам потрібно проїхати через цей тунель і загадати бажання. Якщо їх любов достатньо сильна і чиста, воно неодмінно здійсниться.Тунель є частиною приватної залізниці, що використовується деревообробним комбінатом поблизу містечка Клевань. Поїзд проходить тунелем три рази в день, тож поквапся придбати квиток.

Вулиця Гонсалу ді Коваль, Бразилія

З 2006 року ця вулиця в місті Порту-Алегрі є частиною історичної, культурної та екологічної спадщини Бразилії.

Тунель осінніх дерев, США

Від дерев Вермонтського парку в «Ущелині контрабандистів» неможливо відірвати очей. Ще б пак! Адже вони буквально палають всіма барвами осені.

Алея буків, Північна Ірландія

Цей таємничий буковий ліс віком близько 300 років росте поблизу села Армой графства Антрім в Північній Ірландії. Алею ще у 18 столітті посадив Джеймс Стюарт, щоб справляти враження на гостей, які під'їжджають до його будинку.

Бамбуковий тунель, Японія

Цей прохід знаходиться в бамбуковому лісі Сагано неподалік від Кіото. Бамбуковий ліс — одне з найдивовижніших місць в Японії. І не тільки через свою красу, але й через дивовижний звук вітру, який гуляє між бамбуковими заростями. Цей звук визнали одним зі 100 найпрекрасніших звуків, що нагадують людям всього світу про Японію.

Тунель квітучої вишні, Німеччина

Навесні одна зовсім звичайна, на перший погляд, вуличка в Бонні перетворюється на справжній квітучий рай. Квітучі вишні радують око перехожих близько 10 днів і привертають до себе безліч фотографів.

Тунель гліциній, Японія

Гліцинії починають цвісти, як тільки відцвітають вишні. Ось тоді-то японці і відзначають Фестиваль гліциній, одне з найбільших свят весни.

Тунель дерев Гінкго, Японія

Дерева Гінгко Білоба - одні з найбільш шанованих в Японії. Деякі з цих дерев перенесли атомне бомбардування в Хіросімі. Їх називають «символом надії» або «живими копалинами».

Теги:

Гість, 12 Апреля, 2013 17:54

сама крута фотка в "Тунель осінніх дерев, США": таке враження що звели докупи два окремих плани ;)

Гість, 12 Апреля, 2013 17:24

А я б хотіла на бамбуки подивиитсь. І почути той звук.

Гість, 12 Апреля, 2013 17:09

хочу в Німеччину і у Ірландію. краса

Гість, 12 Апреля, 2013 16:11

Дуже гарно! Давно планую поїхати на Рівненщину, подивитись на той тунель. Так близько і досі небачено.

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.