Вільні митці творять добро

Вільні митці творять добро, Молодіжний Мистецький Центр, Дмитро Андрощук

Якщо ти талановитий та любиш мистецтво, або хочеш зробити щось корисне для інших, тоді приєднуйся до молодіжної ініціативи під назвою «Молодіжний Мистецький Центр». Чим там займається молодь Visit.ua розповів один з учасників ММЦ Дмитро Андрощук.

Lyubov Likhuta 25 ноября 2013, 16:51

0

2384

Молодіжна ініціатива “Молодіжний мистецький центр” (ММЦ) офіційно діє з вересня 2012 року. Її створили у рамках проекту “Тернопіль - студентська столиця”. Ми хотіли згуртувати митців Тернопільщини. І тепер у ММЦ є 48 учасників, а також багато вільних митців. Це в основному молодь віком від 16 до 30 років, але часто до проектів долучаються і старші люди.

Чим займається ММЦ? Ми робимо громадські та благодійні проекти, допомагаємо організувати вечірки, акції, займаємося волонтерством на музичних фестивалях.

Раніше ідеї проектів придумували самі, використовували навіть прийом “мозковий штурм”. Тепер до нас частіше звертаються з конкретними ідеями, які ми допогаємо реалізувати.

Перший проект відбувся в липні 2012 року. Тоді ми розмалювали вхід у Тернопільський прес-клуб - на стіні зобразили логотипи місцевих ЗМІ. Цікавою для втілення була серія малюнків у дитячих будинках та лікарнях. З масштабнішого - важко було організувати екстрим-фестиваль біля Подолян. Якраз тоді по місту відбувалися різні заходи до Дня молоді, і складно було залучити багато людей.

Не можна не розказати про благодійну акцію “Лист до Миколая”. Учасники ММЦ "перехоплюють" листи-прохання від дітей з сиротинців, публікують в інтернеті, і люди виконують їхні бажання: купують фрукти, іграшки, навіть мобільні телефони та планшети. Минулоріч коли діти отримували свої подарунки, щоб зрозуміти наскільки вони щасливі - потрібно було бачити їхні очі. Дуже багато людей долучається і цього року, хоча листи вже значно важчі для виконання.

На фестивалі ми організовуємо волонтерські групи. Їздили вже на Бестсіті, Бандерштат, Республіку, Захід.

У планах на літо декілька великих проектів. Які? Поки що це секрет. Але ми нормально прогримимо на Тернопільську область. Ви це почуєте у 2014 році.

Найбільше у ММЦ художників, на другому місці - театрали, на третьому - літератори. У офіційній групі вконтакті є реєстраційний список, де потрібно залишити свої дані (ім’я, контактний телефон, здібності, хобі). Коли з’являється проект, де потрібні, наприклад, фотографи, ми розсилаємо повідомлення і збираємо зацікавлених людей.Приєднуйтеся до нас, ми завжді раді новим людям.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.