Лідія Калаур: "Будьте щирими і відкритими"

Лідія Калаур: "Будьте щирими і відкритими", Fly models Ternopil, Ліда Калаур, конкурс краси

Конкурс краси – це змагання вроди, грації, розуму та неабияке випробування для кожної конкурсантки. Переможниця “Fly models Ternopil”, вісімнадцятирічна Ліда Калаур, запевняє, щоб перемогти головне зберігати спокій і вірити у себе. Дівчина навчається на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету, вільний час любить проводити цікаво та з користю.

Lyubov Likhuta 25 октября 2013, 13:52

0

2839

Я дуже щаслива, що взяла участь у конкурсі. Враження настільки неймовірні, що емоції вже тиждень не затихають у мені, словами важко передати. Ще від початку відчувалося, що це буде щось надзвичайне, дійство якого у Тернополі ще не було. Мої очікування справдилися.

У конкурсі краси брала участь вперше, проте з модельною справою вже знайома. Завжди хотіла спробувати, і ви вже знаєте, який результат :)

Особливість “Fly models Ternopil” у надзвичайній наполегливості, дружелюбності, щирості усіх, хто вклав частинку себе у цей конкурс!

Підготовка до конкурсу була ґрунтовною. Репетиції майже кожного дня. Окрім того ми проходили майстер-класи із візажу, фототренінги, з нами займався психолог. Була навіть екскурсія по місцевому пивзаводу. Саме наполеглива робота учасниць і організаторів допомогла зробити конкурс на такому величному рівні.

Часто думають, що між дівчатами за кулісами ворожнеча, але у нашому колективі склались надзвичайно дружні стосунки. Ми раділи та підтримували, вболівали одна за одну як за кулісами, так і на сцені.

Коли оголосили мій номер 5, я не відразу зрозуміла, що робиться. Емоції зашкалювали, я була дуже щаслива!

Головний приз – поїздка у Венецію. Їду туди через місяць із учасницею конкурсу Танею Соколовою. Вона виборола титул Перша віце-міс.


Дякую організаторам за те, що змогли організувати конкурс на високому рівні, за тепле ставлення до нас; дякую дівчаткам-конкурсанткам, вони чудові, за те, що вони є і за те, що нам вдалось створити таку теплу та дружню атмосферу; і дякую, звичайно, всім рідним та друзям, що вболівали та тримали кулачки за мене.

Особливих секретів успіху у мене немає. Бажаю усім дівчатам бути щирими та відкритими, впевненими у собі та не сумніватися у власних силах. Стукайте та вам відчинять!

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.