Клуб настільних ігор "IntelliGame": відірвись від комп'ютера

Клуб настільних ігор "IntelliGame": відірвись від комп'ютера, "IntelliGame", Міша Данильчук, настільні ігри

Хочете весело провести час та поспілкуватися з цікавими людьми, тоді вам пряма дорога у Клуб настільних ігор "IntelliGame". Visit.ua дізнався чим настільні ігри відрізняються від комп`ютерних, і чи кожну може зіграти новачок.

Lyubov Likhuta 24 октября 2013, 13:40

0

2882

Клуб настільних ігор створив Міша Данильчук. Ідея виникла ще минулого року, але час реалізації відтягували: зв‘язували руки сумніви чи сподобається проект людям.

Клуб не є комерційним проектом, він створений для того, щоб гарно провести час у дружній компанії.

Захоплення настільними іграми розпочалось ще 10 років тому, відколи я почав малювати свої ігри. У 12 років мені подарували «Монополію», яку я грав постійно з друзями, та з часом гра набридла, і я вирішив її удосконалити. Тоді я почав вигадувати свої ігри. Графічне оформлення бажало кращого, але ідеї завжди подобались. Загалом я вигадав більше 30 ігор. Але наразі я готовий показати публіці 4 гри, ще 2 будуть готові до кінця місяця. Найбільше подобаються стратегічні ігри з економічним елементом.

Раніше грали у вузькій компанії 4 учасника, потім захотілось знайти однодумців і розповісти про такі ігри іншим людям. Близько 50% цікавості гри залежить чисто від компанії. Зараз у клуб стабільно приходить близько 30 людей. Поширюємо інформацію про клуб через інтернет, а також по принципу "розкажи друзям про нас".

З комп‘ютерних ігор люблю покрокові стратегії, але для мене вони ніколи не стануть на один рівень з настільними. Саме в настільних іграх є живе спілкування. Тут важливе значення мають не лише правила, у процесі гри ти розвиваєш дедукцію і пам‘ять, вчишся логічно формувати думки і будувати плани, передбачувати можливу стратегію противника і виробляти антистратегію і все це в реальному часі.

Ігри у клубі представлені як поширені: «Азарт владики світів», «Саботер», «Еволюція», так і власноруч вигадані «Хумани» та «Життя у космосі». Наступні, які варто чекати: «Знак древніх», «Цитаделі», «Маракеш», «Дикий захід». Кожна з них має свої правила:

У грі «Саботер» гноми будують тунель, але серед гномів є приховані саботери. Ідея полягає у тому, щоб побудувати непереривний тунель від початку і до закінчення карти. Якщо побудували – виграли гноми, за це вони отримують золото, якщо не вдалося побудувати переможці саботери.

«Еволюція» – гра, яка має біологічний характер. Потрібно розвивати істот, які будуть у кожному раунді сильніші за істот противника. Переможець визначається балами за кількість істот, які залишились в кожній команді.

«Еадор» - карткова гра, де гравці стають астральними володарами і воюють за уламки, які залишилися від їхнього світу. Тут головне стратегія і правильна комбінація :)

«Хумани» – гра, у якій гравці на гральному полі мають своє невеличке поселення і розвивають його, збираючи їжу, дерево, каміть золото, купуючи будинки та технології. Наприкінці, сумуючи досягнення, визначається переможець.

«Життя у космосі» (Vitam in Tractus) – гра для бувалих, адже досить складна. Гравець отримує роль (солдат, пірат, науковець, тоговець) і літає у космосі, створюючи власний сюжет: є можливості займатись торгівлею – купувати товари на одних планетах дешевше, а на інших продавати за вищою ціною, досліджувати аномалії і вивчати реліквії, підійматись по кар’єрній драбині солдата чи пірата, або виконувати звичайні завдання для консульства будь-якої планети. Важливий момент – удосконалення своїх кораблів і війна між гравцями. Фінал наступає тоді, коли знижено 8 великих босів,які охороняють кожну локацію і з’являється 9-ий. Загалом є 8 варіантів закінчення гри.

Інтерес до гри залежить від того з ким граєш, тому ми завжди раді новим людям. Я вас запевняю, якщо людина хоча б раз спробувала, у неї виробляється своєрідна залежність і вона приходить знову.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.