Чудовий світ ВВ відкрили у Тернополі

Чудовий світ ВВ відкрили у Тернополі, Воплі Відоплясова, ПК Березіль, стаття, Тернопіль, Олег Скрипка, концерт

Знаменитий український гурт Воплі Відоплясова 20 жовтня відіграв у Тернополі нову концертну програму на підтримку альбому «Чудовий світ».

Allochka Serdiuk 21 октября 2013, 14:59

0

2418

Саме у файному місті музиканти розпочали естафету всеукраїнського туру, який включатиме виступи у двадцяти містах країни.

Тернополяни, які прийшли підтримати Олега Скрипку та компанію у ПК Березіль почули не лише відомі пісні, що давно підкорили серця меломанів і любителів українського року, але й низку пісень з неповторним звучанням ВВ і новими ритмами, що й створили новий чудовий альбом.

Платівка «Чудовий світ» була презентована у мережі 18 жовтня, а вже за два дні прем'єрну концертну програму ВВ представили у Тернополі.

Воплі Відоплясова, концерт

Варто сказати, що «Чудовий світ» підбиває у дискографії гурту своєрідний підсумок – це вже десята платівка, яка має неабиякий успіх. І тут немає нічого дивного – харизма Олега Скрипки в поєднанні з новими мотивами фольку на основі рок-музики знов і знов захоплюють поціновувачів етноальтернативи.

Окрім пісень, які багато хто з глядачів у залі почув уперше, альбом включає чимало вже відомих композицій, адже над платівкою ВВ працювали два роки.

- Ми приїхали у славне місто Тернопіль, аби розпочати наш сольний тур, який називається «Чудовий світ», - сказав Олег Скрипка перед виступом у «Березолі". – В Тернополі відбудеться спеціальна прем'єра нашої глобальної програми. Спочатку ми запустили альбом у всесвітній мережі два дні тому. Він вже представлений на шановний суд слухачів.

Воплі Відоплясова, концерт

Концерт, як завжди, відзначився тією особливою вибуховою енергією і позитивом, яким, власне, й славиться уся творчість ВВ. Окрім самих музикантів гурту, неповторної мелодійності кожній пісні додавали три скрипачки. «Симфо-панк» - такий новий стиль в українській музиці представили Воплі з допомогою скрипок і двох бек-голосів, а ще гітари, труби і акордеону – без чого й ВВ – не ВВ, особливо, коли у залі лунають звуки улюбленої «Весни».

Впродовж концерту Олег Скрипка анонсував усі пісні звичними для ВВ ліричними віршами, які кожного разу додають ще більшої експресії і сили, а також щиро жав руки своїм тернопільським прихильникам, часто спускаючись зі сцени в зал. Задоволені глядачі наприкінці концерту, коли, як то ведеться, стає найгарячіше, танцями, гучними аплодисментами і вигуками «на біс» проводили улюблений гурт.

Далі Воплі Відоплясова помандрують до Хмельницького і Вінниці, а потім ще у сімнадцять міст України, щоб і там залишити краплю світла з «Чудового світу», який вперше наживо прозвучав саме у Тернополі.


© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.