«Висадка». Відродження

«Висадка». Відродження, "Висадка", ТЦДМІ імені Довженка, стаття, рок, фестиваль, Тернопіль

«Гриміли» роком. «Висаджувались» популярні рок-гурти. Слемились до знемоги. Реінкарнація рок-фестивалю «Висадка» відбулась!

Julia Prokopyshyn 21 октября 2013, 16:27

1

3858

Старий-добрий тернопільський фестиваль рок-музики «Висадка» після трирічної паузи відновив своє існування. Заснований ще в далекому 1998 році Тернопільським рок-клубом, він став однією із найгучніших музичних подій на Західній Україні поряд із фестивалями альтернативи «Нівроку» (Тернопіль) та «Руйнація» (Львів).

Цього року «Висадку» як сателіт фесту «Нівроку» вирішили відновити. І це організаторам вдалося.

Організатори молодці, бо це перша «Висадка» за три роки, хай не така велика кількість людей, як я розраховував, як я пам’ятаю, коли був забитий зал, коли було спекотно, — згадує ведучий фесту, лідер рівненського рок-гурту «Ворст» М’яч Дредбол. — Але і сьогодні спекотно, народ відривається з першої ж групи, рівень виступаючих сьогодні гуртів дуже хороший. Я надіюся, якщо організатори не здадуться, а вони вже не здадуться, бо наступна «Висадка» планується вже на лютий, то буде як ланцюгова реакція – фестиваль буде підтягувати все більше перспектив.

Висадка, фестиваль

Висадка, фестиваль

Люди в чорному, закрите приміщення (ТЦДМІ імені Довженка), відмінний, як відмітили і музиканти, і слухачі, звук, шалені слеми і важкий рок. Ти відривався? Звичайно, бо ж надважкі вібрації усіх просто підірвали з місця ближче до сцени, щоб разом в такт музиці усім тілом віддати належне альтернативній музиці та «Висадці». Бо і гурти на сцені того заслужили: F.A.T., «УльтиматуМ», Affecting Dissent, Where is wendy, «Медовий полин», «Ворст», «Безодня», LATUR (ex АННА), Octopus Kraft. Упіймали кайф? Усі, хто прийшов на «Висадку», - безперечно. І з кожною новою «Висадкою», яка у Тернополі таки буде мати продовження, ставатиме все краще і краще.

Якщо врахувати, що три роки не було абсолютно «Висадки», то змінилися, по-перше, кількість людей, — продовжує М’яч. — Змінився і підхід: тоді «Висадка» - це був бренд, на який народ йшов. Це в порівнянні, коли народ заходить в магазин, бачить «Пепсі» і якусь там водичку невідомої фірми, то він старається взяти те, що хоча б знає. Так і тоді було з «Висадкою», про яку чули і знали.

Зараз те, що організаторам вдалося відновити фестиваль, це взагалі дуже круто, тому що колись у Тернополі було «Нівроку» і була «Висадка». «Нівроку» не стало, немає великого глобального фестивалю, на який можна приїхати і заодно подивись на Тернопіль, бо Тернопіль гарним містом є, був і буде. Зате відновилась «Висадка».

Висадка, фестиваль

Висадка, фестиваль

Приємним є і той факт, що вечір не мав «пригодницького» продовження, як із рок-фестивалем DarkInjectionFest. Надійна охорона, міліцейський патруль та мирний настрій відпочиваючих зробили свою погоду.

Для тих, хто вже встиг скучити за «Висадкою»: лікуйте свої шиї, набирайтесь сил і до зустрічі в лютому на продовженні рок-фестивалю, на якому, до речі, одним із запрошених стане відомий метал-гурт Morphine Suffering.

Фото: Allochka Serdiuk

Гість, 22 Октября, 2013 22:31

уххх.. :)

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.