Тернопільський репер Lil Drew мріє про дует з Eminem та Beyonce

Тернопільський репер Lil Drew мріє про дует з Eminem та Beyonce, інтерв'ю, гурт «Борзі», реп-культура, Lil Drew, музика, Тернопіль

Для того, аби творити справді хороший музичний продукт, потрібно пропускати кожне слово і кожну нотку пісні через своє серце, - запевняє молодий, але вже досвідчений і вправний у своїй справі репер з Тернополя Lil Drew. Хлопець встиг записати альбом власних композицій, взяти участь у телевізійному шоу, а також виступити на численних хіп-хоп-майданчиках країни, завоювавши своєю музикою відданих прихильників. У інтерв’ю для Visit.ua репер Lil Drew розповів про особливості своєї улюбленої роботи, мрії, які планує втілити в реальність, та новий трек «Тонемо», що недавно презентували в мережі.

Allochka Serdiuk 19 октября 2013, 09:46

4

2963

- Ти вже досить давно займаєшся музикою. Памятаєш конкретний момент, від якого можна почати лік твоїй реп-історії?

- Чесно кажучи, таки дійсно займаюсь цим давненько. Визначити якийсь певний момент, з якого почалось все?.. Хм... Спочатку було так, що писав лише по декілька рядочків у блокнот... А першим поштовхом до написання текстів репу був трек мого брата, відомого тепер як Тарас Гаврик, для аудіобатлу «СІЧ» на форумі LF (Lemberg Family). Здається, це був 2007 рік.

- З якої композиції розпочалася власна творчість репера Lil Drew?

- Я вважаю, що репер Lil Drew з’явився після запису першого студійного треку у 2009 році. А все те, що було до цього, я б назвав всього лише репетицією! Хоча і до цих пір я кожну свою пісню стараюсь зробити ще кращою.

Репер Lil Drew

- Ти власноруч пишеш треки, які виконуєш. Як відбувається процес створення нового хіта?

- Так, я сам пишу тексти для своїх пісень. У моїх треках, у кожному їхньому рядочку слухач може знайти мене. Якщо говорити по правді, то для того, щоб написати пісню, інколи вистачає якогось емоційного вибуху в мені. Це може бути і депресія, і радість, і закоханість, та й будь-які інші душевні переживання. Є моменти, коли доводиться писати пісні спеціально. До таких випадків можна віднести створення спільної пісні з іншими виконавцями або різного роду словесні «бійки», вони ж реперські батли, в яких задається конкретна тема.

- Що тебе надихає для творчості? Які теми найчастіше використовуєш для нових треків?

- Як я вже говорив, натхненням для мене завжди були емоції. Все, що відбувається у моєму житті, я завжди викладаю на папір. Для своїх пісень намагаюсь використовувати різні теми. Власне, саме для цього й був створенний гурт «Борзі» (Lil Drew & Pups). У гурті «Борзі» ми розкриваємо у піснях питання близькі людям, тобто всі пісні проте, як ми відпочиваємо, тусимо, відриваємось, радіємо життю, переживаємо якісь негаразди та складні стосунки з протилежною статтю. У піснях Lil Drew більший акцент надається особистим переживанням. Для прикладу, якщо хтось навіює на мене закоханість – тоді й пишу пісню про ту людину. Мені завжди було легше висловити свої емоції на папері.

Репер Lil Drew

- Новий трек Lil Drew «Тонемо» чимось відрізняється він попередніх? Яка історія народження цієї пісні, може вона комусь присвячена чи призначена для прослуховування лише при певному настрої?

- Напевно, відрізняється тим, що до його написання я поставився дуже серйозно, можливо навіть більше, ніж зазвичай. Я підбирав кожне слово, рядок, щоб передати своє ставлення до людини, якій я присвятив цю пісню! Думаю, людей, як завжди, цікавить, про кого написана пісня. Що ж, це не секрет. Її ім’я Оля! Пісня зроблена на сильних емоціях, на моїх переживаннях. Надіюсь, слухачеві сподобається, і, можливо, хтось знайде щось своє в цій пісні! Мене дуже потішив той факт, що пісня сподобалась Олі.

- Маєш серед своїх композицій улюблену – ту, яка, можливо, для тебе є чимось більшим, ніж просто пісня?

- Я не можу виділити зі свого репертуару якусь одну, кожна для мене є частинкою мене...

- Що для тебе означає реп у даний період, і чи є речі, цілком відмінні від репу, з якими міг би пов’язати життя?

- У даний період я не обмежую себе словом і поняттям «реп». Завжди намагався робити музику, хоча і в речетативному варіанті в мене це виходить набагато краще. На рахунок речей, які не стосуються репу, - перша вища освіта в мене стоматологічна, тому запросто можу працювати в тій сфері. На даний момент здобуваю другу вищу освіту. Вивчаю туризм, що теж є дуже цікавим для мене.

Репер Lil Drew

- У кого з українських та світових реп-виконавців, на твою думка, можна і, головне, варто вчитися? Маєш серед відомих реперів кумира?

- Моїм кумиром завжди був і залишається Eminem. Те, як він пише свої тексти, як він їх виконує, завжди видавалось мені шедевром.

- Чого прагнеш максимально досягти у своєму творчому житті?

- Насправді ніколи не знаєш, що може стати позначкою «максимально», особливо в творчості! Чесно скажу, хочу записати спільні треки з Eminem, Lil Wayne, Beyonce, Justin Bieber. Хтось, можливо, здивується - чому саме Justin Bieber, який толком до репу не має жодного відношення, потрапив у цей список? Пояснюю це тим, що я не обмежую себе лише репом, а роблю музику загалом! Мені подобається творчість Джастіна і те, як він добивається успіху. А зараз я поставив перед собою непросту планку - виграти Grammy.

- Що важливіше для репера Lil Drew – ще більше якісної музики або ж численна армія фанів?

- Я твердо вірю в те, що потрібно робити якісну музику - «шлаку» і так вистачає. А фани... Вони будуть, якщо музика буде дійсно правильною і якісною!

Репер Lil Drew

- Як можеш охарактеризувати реп-культуру Тернополя? Чого бракує нашим реперам (в тому числі тобі, як виконавцеві) для того, аби творити дійсно хороший музичний продукт?

- Останнім часом в Тернополі з’явилось дуже багато молодих виконавців. Багато з них дійсно прагнуть розвинути хіп-хоп культуру. З іншої сторони, майже кожен другий пафосно вигукує, що він «репер». На рахунок цього моїм коментарем будуть слова з пісні гурту «Тарарея» «....закидали своїм лайном соціальні мережі і twitter, я вже не репер, допоки тим словом будуть називатися дурні і діти...». Щоб творити хорошу музику, на мою думку, просто потрібно вірити в те, що робиш, робити це з душею і бути чесним як і з собою, так із слухачами.

- Які риси, на твій погляд, повинен мати справжній репер – принциповість, чесність, відданість справі і тому подібне?

- Головним, як на мене, має бути відданість музиці. Потрібно закохатись в музику, влитись повністю в неї.

Репер Lil Drew

- Яким чином до слухача потрапляє реп-музика молодих українських і зокрема тернопільських виконавців? Де найближчим часом можна послухати Lil Drew?

- Як же добре, що в сьогоденні є інтернет!) В нашій країні ситуація з репом взагалі скалась сумна - до цих пір радіостанції та телебачення говорять виконавцям, що реп - це «неформат»! Багато українських артистів мають свої власні альбоми, влаштовують презентації, вечірки на підтримку цього. До речі, у мене також є свій диск. Найближчим часом Lil Drew можна почути лише в інтернеті, оскільки я зараз частіше перебуваю в Польщі, ніж в Україні. Але якби були пропозиції щодо концертів, - я завжди готовий виступити. Своїм слухачам рекомендую слідкувати за новинами у контакті, твітері, фейсбуці... Обіцяю, незабаром буде багато цікавого.

- Можеш назвати якусь зі своїх пісень, яка б обов’язково примусила забути про осінню тугу чи, як ще її люблять називати, - депресію?

- Це пісня гурту «Борзі» (Lil Drew & Pups), яка має назву «Зима» - найкращий спосіб забути похмуру погоду осені і підготуватись до зими, що вже зовсім близько.

- І на останок – кілька слів від Lil Drew для тих, хто любить реп.

- Слухайте Lil Drew, гурт «Борзі». Слідкуйте за новинами, будьте разом з нами!

Репер Lil Drew

Гість, 20 Октября, 2013 15:27

оО тут можна писати без реєстрації - тому пропоную не зважати на повідомлення..я от попереднє написав..)тг

Гість, 20 Октября, 2013 15:26

вася пафасний)

Гість, 19 Октября, 2013 16:29

крутий!

Гість, 19 Октября, 2013 15:30

файно є

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.