«Іван Сила»: Справжнє українське кіно

«Іван Сила»: Справжнє українське кіно, "Іван Сила", Андрієнко, Халаджі, Вірастюк, кіно, презентація

9 жовтня по червоному килиму «Сінема Сіті» пройшли зіркові гості – актор і режисер Віктор Андрієнко, заслужений майстер спорту Василь Вірастюк, атлет і телеведучий Сергій Конюшок. Вони завітали у файне місто, щоб презентувати тернополянам захоплюючий фільм «Іван Сила».

Lyubov Likhuta 10 октября 2013, 16:45

1

2021

Фільм знятий на реальних подіях, Іван Сила – це український силач, борець, артист цирку ХХ ст. Деякі силові трюки Івана Фірцака-Кротона, таке його справжнє ім’я, досі ніхто не може повторити. Сценаристами картини стали Віктор Андрієнко та Ігор Письменний . Сценарій посів перше місце на “Коронації слова”. Картину знімали півтора року й повністю державним коштом. Бюджет фільму - близько 16 мільйонів гривень.

Віктор Андрієнко:

Це стрічка про спорт, тут об’єднана Україна разом, і схід, і захід. Актор Діма Халаджі, що виконує роль Івана, родом з Донецька, Вірастюк з Франківська і вони нормально спілкуються. Про нашого Діму дуже багато можна розказувати, коротко скажу, що він інвалід дитинства першого ступеня, який сам себе зробив. Він автор понад 20-ти силових рекордів, занесений в книгу Гінеса, незважаючи на те, що переніс 7 операцій, – розповідає Віктор Андрієнко.

Першочергово головну роль мав виконувати Василь Вірастюк, але коли Андрієнко познайомився із Дімою Халаджі, то побачив дуже велику схожість з Іваном Фірцаком і змінив своє рішення. Актори запевняють, що всі трюки у фільмі справжні. В одній з сцен по головному герою проїхала машина вагою 3 тонни і 213 кілограмів. Це – новий світовий рекорд, який занесли до книги рекордів Гінеса. Жодних дублерів і страхування – все наживо.

“Іван Сила” – фільм для всієї сім‘ї. Фільм про те, що добро завжди перемагає. Сюжет місцями драматичний, навіть повчальний, без низького гумору та вульгарності. Красиво знято, вінтажна картинка та широкий формат до фінальних титрів не дозволять відірвати погляд від історії про реалії життя найсильнішого чоловіка світу, українського силача на початку ХХ століття.

Гість, 12 Октября, 2013 22:03

Фільм варто дивитись і дорослим і дітей.

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.