Якими дорогами до Тернополя потрапила «Друга ріка»?

Якими дорогами до Тернополя потрапила «Друга ріка»?, «Друга ріка», барабанне шоу «Rhythmmen», 3S-концепт, Тойота Центр Тернопіль «Кристалс Моторс», новини, Тернопіль, презентація

З чим у вас асоціюється слово «Тойота»? З гарними автомобілями, вишуканістю, комфортом і, можливо, із захмарними грошима. А віднедавна також і з справжньою феєрією. Чому? Та тому що Тойота Центр Тернопіль «Кристалс Моторс» створив для тернополян справжнє свято.

Julia Prokopyshyn 08 октября 2013, 18:55

0

1841

У п’ятницю, 4 жовтня, Тойота Центр Тернопіль «Кристалс Моторс» святкував відкриття нового 3S-концепту – збудованого за європейськими стандартами автомобільного магазину. На честь такої події керівництво влаштувало для своїх постійних та потенційних клієнтів незабутнє шоу.

Поміж офіціозу з нагоди відкриття центру (розрізання червоної стрічки, пригощання шампанським, розіграшу пального) увага люду, який зібрався на все це подивитись, прикували на сцені талановиті барабанщики. Барабанне шоу «Rhythmmen» - це неймовірна енергетика і шалені ритми. Усім без винятку запам’яталися і світлячки-роботи, які «засліпили» яскравими світлодіодами та енергійними танцями.

Та чи не найбільшим подарунком від центру «Тойота» став виступ відомого на всю Україну гурту «Друга ріка». Старі і нові пісні, жарти зі сцени, «літаючі полотенця» від вокаліста, вигуки «Валєра» - ось, що запам’ятаєтся усім, хто прийшов почути гурт Валерія Харчишина.


«Тойота» Центр Тернопіль «Кристалс Моторс» успішно дебютував і презентував свій магазин, а людям подарував відчуття щастя.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.