«ОктоберФест-2013: Жовтень. Пиво. Рок»

«ОктоберФест-2013: Жовтень. Пиво. Рок», Zdob Si Zdub, ОктоберФест, пиво, стаття, ТРЦ Подоляни, фестиваль, Тернопіль

«В лихий час п’ю і квас, а побачу пиво, не пройду мимо», «Де пиво, там диво». Як тільки в народі не говорять про пиво. Ще б пак! Це ж пиво – один з улюблених напоїв українців. І недарма ми перейняли німецьку традицію свята цієї насолоди. Це ж так потішно і колоритно!

Julia Prokopyshyn 08 октября 2013, 16:30

0

1535

Пивний фестиваль під осінньою назвою «ОктоберФест» святкує разом з усією Європою і Тернопіль. Днями чи не усе місто смакувало хмільним напоєм під музику українських гуртів, серед яких – відомий на весь світ молдавський Zdob Si Zdub.

10 годин фестивальної музики, 11 популярних гуртів, ріки пива, квасу та бубликів, цікаві конкурси, зізнання в любові до пива та багато-пребагато драйву – усе це тернопільський «ОктоберФест-2013».

Оскільки фестиваль присвячений пиву, то ми змусили гуртів-учасників фестивалю пофантазувати над питанням «Для чого ж люди п’ють пиво?». І відповіді прозвучали найрізноманітніші. Отож:

«ЧОМУ Ж ЛЮДИ ТАКИ П’ЮТЬ ПИВО?»

Outnumber: Я не знаю. Я не п’ю. Чому не п’ю? Треба почати з того, чому я колись пив пиво. Але я не хочу про це говорити. Зараз нічого не п’ю. Зі спиртного - нуль.

Периферія: Ідея пивного фестивалю взагалі крута. Скажу вам так: я пив дуже багато, а зараз проти алкоголізму. Але за те, щоб в міру випити. Кожна людина по-різному себе розряджає, розумієте? Головне пити свіже пиво!

Друже музико: Люди п’ють пиво, бо воно смачне, тому що воно розслабляє і зближує, це ж пиво! А ще п’ють, щоб гарно посидіти, поспілкуватися і дізнатися щось нове один про одного. Пиво розкриває людей, і це прекрасно!

Флаєр: Хто як для чого: для підняття адреналіну, можливо, як ми співали сьогодні. Ми часом вживаємо, але для нас пиво – це як дружній напій. Тому я не знаю, хто і як п’є пиво, а ми п’ємо з друзями. Тернополяни, пийте пиво, слухайте якісну музику і будьте з нами.

КОСА Рroject: Мужчини, напевно, щоб розслабитись після важкого робочого дня, а жінки – щоб підтримати компанію мужчин (сміється). Я й сама часом складаю компанію своєму чоловіку. Усім бажаю, щоби любили і слухали гарну музику, бо під пиво «йде» якраз гарна, фірмова музика.

Медовий полин: Люди п’ють пиво, бо воно корисне, так! Його навіть дітям малим дають. Мало, але дають. Лікарі прописують) Ну те, що воно смачне, то певно всі казали, правда? Те, що воно має гарну пінку, воно такого приємного янтарного кольору, тонізує, освіжає, додає сили. Я деколи снідаю білим хлібом і свіжим пивом. Чи часто я п’ю пиво? Як хочу, так п’ю. Якщо хочу, то п’ю, а не хочу, то не п’ю. Я думаю, це правильно, правда? Навіть якщо хочу постійно?!)

Дикі серцем: Мені здається, що пиво – це такий невід’ємний елемент, як і кава, коли люди збираються і починають все ближче і ближче між собою дружити. Це як засіб для спілкування. Звісно, треба мати міру в тому, але насправді, наприклад, за кордоном ніхто не напивається. Пиво – це як насолода, коли люди збираються і дозволяють собі випити чуть-чуть пива, то в них відкривається друге «я», вони починають більше розказувати про себе. От і ми зараз підемо пити пиво)

We are!!: Я не п’ю взагалі. Я зрозумів, що це вибір кожної людини окремо, тому навіть не намагаюсь нікому нічого радити. Якщо людині подобається і вона вважає за правильне це робити, то нехай робить. Якщо не шкодить іншим. Бажаю, щоб пивний фестиваль все-таки продовжував своє існування.

Механічний апельсин: Я не знаю, я не п’ю пива. Та й взагалі не вживаю алкоголю і нікому не рекомендую. Справа у тому, що я є байкером, а пити за кермом – це дуже погано. Насправді дуже багато біди робить алкоголь, і безпосередньо у дорозі. Тому ні алкоголю, ні наркотиків я не вживаю. Це моє глибоке внутрішнє переконання. Єдині наркотики для мене – це красиві дівчата, сигарети фірми «Прилуки» і добра львівська кава.

РОЛЛІК'С: Усі п’ють, щоб розважитися, розслабитися. Я пиво п’ю, але не зловживаю. Треба, щоб все було в міру. Якщо людям подобається, люди відпочивають, то чому б не проводити такі фестивалі часто?

Ну от і остання пісня від Zdob Si Zdub, святковий феєрверк і фесту кінець. Допиваєм пиво, дослуховуємо музику у голові, яка ще шумить хітами «Видели ночь, гуляли всю ночь до утра» та «Хей, давай частіше посміхатись, а сумувати нам не варто» і чекаємо нових, не менш феєричних подій у Тернополі. До зустрічі!

Відеоролик чекайте згодом.

Фото: Allochka Serdiuk

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.