«Dominio de Tares» - вина зі смаком морського вітру і мінералів

«Dominio de Tares» - вина зі смаком морського вітру і мінералів, «Dominio de Tares», Лаура Вазгуез, виномаркет WineTime, лекція-дегустація, Тернопіль

25 вересня, у середу, у виномаркеті Wine Time відбулася чергова лекція-дегустація, цього разу - іспанських вин компанії «Dominio de Tares».

koki poki 04 октября 2013, 16:08

0

1078

П’ять найменувань виноробної продукції представила ведуча Лаура Вазгуез з Іспанії:

1. Dominio de Tares Godello Fermentado en Barric

2. Dominio Dostares Leione

3. Dominio de Tares Cepas Viejas

4. Dominio de Tares Bembibre

5. Dominio de Tares Tares P.3.

Лекція-дегустація

Лекція-дегустація

«Dominio de Tares» знаходиться в регіоні Біерсо Альто, у північно-західній частині провінції Леон. Компанія була створена на стику тисячоліть групою молодих ентузіастів, які оцінили потенціал сорту винограду Менсіа. Виноробство є основою діяльності всієї компанії. Біерсо Альто - це велика головоломка з різними типами ґрунтів і мікроклімату, яка постійно піддається різним дослідженням.

В основному «Dominio de Tares» славиться червоним вино. Але також виготовляється і невелика кількість білого вина з 20-річного виноградника Godello. Усі виноградники обробляються вручну без застосування хімікатів, а також на них підтримуєтьсянизькийрівень врожайності, який забезпечує винам чудову якість.

Лекція-дегустація

Лекція-дегустація

Розпочали дегустацію з білого сухого вина «Godello Fermentado en Barric» із 100 % винограду сорту Godello. Хороший вибір для страв із риби та м’яса.

Наступною розкоркували пляшку червоного сухого вина «Leione» 2006 року. Вино витримувалось 9 місяців в бочці, що вплинуло на його смак та аромат.

Лекція-дегустація

Лекція-дегустація

Третім стало «Cepas Viejas», яке, як і наступні, було досить складне для розпізнання аромату і смаку. Щоб вино «розкрилося», дало змогу відчути аромат, а смак став зрозумілішим, потрібно його відкорковувати і почекати одну-дві години. Поєднання непоєднуваного – це і є те, за чим гоняться винні гурмани, шукаючи в ароматі ті поєднання, які в природі ми не зустрічаємо.

На черзі - вино «Bembibre», яке отримало свою назву від селища де знаходиться виноробня. Лозі, з якого виготовляють вино, приблизно 80-90 років, росте вона на схилах гір за 200-800 метрів неподалік моря. Це все додає вину неповторності.

Лекція-дегустація

Лекція-дегустація

Лекція-дегустація

На закінчення відкрили вино «Tares P.3»,яке виготовляється в малих кількостях - тільки 20 000 пляшок у рік. З виноградника, який має площу1 гектар, збирається небагато плодів винограду. Усе вижимається ручним пресом. Вина даної торгової марки отримують багато нагород на міжнародних виставках і високі відзнаки світових критиків.

Слідкуйте за розкладом лекцій-дегустацій на сайті виномаркету. На черзі – дегустація арманьяку фірми «Armagnac Sempé», яка відбудеться 10 жовтня о 19:00 год.

Фото: koki poki

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.