Життя без м'яса

Життя без м'яса, Вегетеріанський рух, Зоравар Марват, вегетеріанство, Тернопіль

Нещодавно на автовокзалі тернополяни мали змогу спостерігати цікаву акцію, де група людей роздавала всім охочим вегетеріанську їжу. Visit.ua поспілкувався з одним із цих людей, учасником об’єднання «Вегетеріанський рух» вегетаріанцем з 5-річним стажем Зораваром Марватом.

Lyubov Likhuta 30 сентября 2013, 23:21

0

1168

Остаточно я зрозумів, що більше не буду їсти м‘ясо 5 років тому. До цього рішення мене спонукало розуміння страждання тварин і бажання їм допомагати. Зрештою, коли я усвідомив абсурдність м‘ясоїдіння – прийшли зміни, минули хворобливі стани та муки совісті, змінились стосунки з людьми.

До вегетаріанців українці ставляться, як до інопланетян. Вони не розуміють як це жити без м‘яса. Спершу я не поспішав шукати однодумців, і мені здавалось, що я один такий у всій країні. Лише нещодавно вегетаріанство почало виходити на загал.

Найбільше люблю готувати плов. Батько навчив мене деяким трюкам з ближнього сходу для відмінного результату, їх я завжди використовую: 70% часу рис готується на пару, з додавання гороху та спецій (куркуми). Саме напарювання на нечищених зубчиках часнику перетворить страву на плов, а не просто на рисом із м'ясом, як у нас зазвичай готують.

До речі, мій батько також нещодавно відмовився від м'яса. Він вважає, що після 40-річчя це допоможе уникнути проблем із шлунком та серцем. Інші родичі поки що дотримуються звичного способу харчування, але на все свій час.

Сироїдіння – найяскравіший експеримент мого життя. Я три місяці жив без використання газової плити. Це така подорож у світ досі не пізнаваних можливостей свого організму. Сироїдіння ще називають натуральним харчуванням тому що це найприродніший метод харчування для безпроблемного життя. Вчені кажуть, що можна прожити 150 років. А тепер вирішуйте самі, що вам цінніше – страви чи роки життя?

Об‘єднання "Вегетаріанський рух" ми створили для проведення соціально-прогресивних заходів, які мають на меті показати, що без м'яса жити не просто можна, а й треба.

До речі, запрошую приєднуватись до нас всіх охочих. І не важливо чи ви вже вегетеріанець, чи просто плануєте ним стати.

Наш рух провів першу акцію 22 вересня. Зимою допоможемо безпритульним та бідним тернополянам пережити складні умови холодної пори року. Плануємо 6 жовтня на автовокзалі масову акцію з роздачі потребуючим зимового одягу. Запрошуємо всіх небайдужих тернополян.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.