Роуп-джампінг: Перебори свій страх

Роуп-джампінг: Перебори свій страх, Клуб активного відпочинку "Адреналін", Славік Воронюк, роуп-джампінг

Щоб отримати викид адреналіну в кров, зовсім не обов‘язково їхати на край світу і засувати голову в пащу крокодилу. Екстремально відпочити можна і на Тернопільщині. Клуб активного відпочинку «Адреналін» (КАVA) займається організацією стрибків на мотузці, так званим роуп-джампінгом. Що це таке Visit.ua дізнавався в учасника клубу Славіка Воронюка.

Lyubov Likhuta 25 сентября 2013, 16:30

0

3292

Роуп-джампінг – це одночасно і екстримальна розвага, і спосіб побороти свої страхи, і навіть спорт. А якщо офіційніше, то це напрямок екстремального спорту, який полягає у здійсненні стрибка з висотних об'єктів природного та промислового походження з використанням професійного альпіністського спорядження.

Свій перший стрибок я здійснив у Львові з 9-поверхового будинку.

Клуб створили у 2008 році в Херсоні, роуп-джампінг почали організовувати з 2009 року. А в 2011 ми створили представництво у Львові.Зараз ми плануємо створювати схожі осередки з роуп-джампінгу в інших містах, зокрема в Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді.

На сьогоднішній день «Адреналін»- всеукраїнський клуб, члени якого вже близько 4 років організовують стрибки у різних містах по всіх куточках країни. Роуп-джампінг не єдиний напрямок діяльності клубу, але він є популярним серед любителів екстріму, тому відіграє важливу роль у KAVA.

Фактично кожен з нашої команди займається ще чимось окрім роуп-джампінгу. Хтось навчається у ВНЗ, деякі хлопці професійно займаються промисловим альпінізмом, а в декого робота взагалі ніяк не пов‘язана з роуп-джампінгом.

На західній Україні першу групу людей ми набрали 2 березня цього року, а вже наприкінці серпня запустили новий об‘єкт в Тернопільській області. Це міст над річкою Дністер у Заліщицькому районі селі Устечко.

Зазвичай у команду набирається від 50 до 100 стрибунів. Все залежить від об‘єкту та від сезону.

Немає особливої підготовки перед стрибком, навіть для тих, хто стрибає вперше. Ми проводимо інструктаж, який триває до 5 хвилин. От його і варто уважно послухати.

Безпека перш за все. Тому для стрибків використовується дороге та якісне альпіністське спорядження. Крім того система зроблена так, що кожен елемент, такий як канат, карабін, стропа, дублюється, і навіть при відмові якоїсь частини системи стрибок буде здійснено безпечно і без травм. Спорядженням займаються люди зі значним досвідом в цій сфері, серед них є і майстри спорту зі схожих до роуп-джампінгу дисциплін.

Особливих вимог до стрибунів немає. Головне, щоб не було значних проблем зі здоров‘ям, а також вага тіла не перевищувала120 кг. Якщо мова йде про неповнолітніх, то повинен бути письмовий дозвіл від батьків.

Є багато смішних та цікавих випадків пов‘язаних зі стрибками. Часто люди дуже бурхливо реагують, видають доволі смішні фрази як до стрибка, так і під час, і після. Найцікавіше у нашому відео каналі на youtube.

Наступні стрибки на Тернопільщині плануються в середині жовтня. Вартість такої розваги 150 гривень.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.