У Тернополі були Metallica та AC/DC

У Тернополі були Metallica та AC/DC, "Legends of Rock", AC/DС, «AC/DC Train», «Sсream Inc.», стаття, Metallica, Тернопіль, Хмільне щастя, концерт

Чули, як гриміло в «Подолянах» вихідними? Ні, то не терористське захоплення і не метеорит. То ще гучніше і видовищніше. То був рок! Справжній рок!

Julia Prokopyshyn 23 сентября 2013, 14:36

1

2704

Хіти двох рок-легенд напевно чули усі, хто був у суботу ввечері близько «Хмільного щастя». Адже було дійсно гучно. Київські трибьют-команди гуртів Metallica та AC/DC – «Sсream Inc.» та «AC/DC Train» відіграли в пабі «Хмільне щастя» дійсно потужний рок-концерт.

Концерт LEGENDS OF ROCK

Вечір почався з «металічних» хітів молодих хлопців з гурту «Sсream Inc.». Не так давно вони вже бували в Тернополі, пили «старомлинівську хреновуху» та грали важкий рок. Та незважаючи на це, виступ цього разу був не менш надривистим, а самі музиканти, здавалось, ще дужче віддавались публіці, ніби надолужуючи попереднє.

- Минулого разу було більше людей, але це в принципі для нас не має значення, - ділиться після виступу вокаліст гурту «Sсream Inc.». - Ми викладаємось на 100 %. Неважливо скільки людей приходить, важливо які люди приходять.

Концерт Legends of Rock

Концерт Legends of Rock

Концерт Legends of Rock

Опісля за вже розігріту публіку взялися хлопці з «AC/DC Train». Чи то у нас, в Тернополі, більше люблять AC/DC, чи то справді люд вже краще «розкочегарився», але танцпол заповнився вщент. Підспівували і хлопці з попереднього гурту, які залишились на концерт своїх колег.

Концерт Legends of Rock

Концерт Legends of Rock

Молодий (грають близько року) гурт «AC/DC Train» подивував якістю, віддачею та позитивною енергетикою. Опісля вони ще двічі виходили «на біс». Бо ж не могли на кінець не виконати такої жаданої тернополянам «Touch Too Much».

- Нам дуже сподобалось, - на емоціях каже вокаліст «AC/DC Train». - Розумієте, тут важливий контакт із публікою. Тобто ви рвете нас, а ми рвемо вас. У нас така собі взаємодія. Я насправді не можу пригадати за рік, який ми виступаємо, де було б так неперевершено.

Концерт Legends of Rock

Загалом концерт вдався. А це означає, що, наприклад, гурт «AC/DC Train» можна знову чекати у Тернополі десь взимку. А для тернополян є особливі побажання від вокаліста «AC/DC Train», бо на Заході з концертом київські хлопці вперше:

- Я бажаю вам, як і всій нашій країні, щоб був гарний настрій, щоб нам його ніхто не псував, і щоб у нашій душі завжди жила музика. Що музика нас робила кращими і добрішими.

Отож, будьмо добрішими і хай живе рок!

Фото: Allochka Serdiuk

Гість, 27 Сентября, 2013 10:23

дібілізм. толку кавиряти.

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.