Ніно: «У Тернополі живуть найсильніші танцюристи!»

Ніно: «У Тернополі живуть найсильніші танцюристи!», інтерв'ю, Nino, Школа Вуличного Танцю Nino, танці, Тернопіль

Вже багато років нашому файному місту «танцювальне просвітлення» дарує відома у Тернополі Школа Вуличного Танцю Nino.

Allochka Serdiuk 20 сентября 2013, 15:29

0

2816

«Танцювати може кожен!», - не втомлюється переконувати майстерна тернопільська танцівниця Ніно, яка однією з перших наважилася відкрити справжню школу танців і навчати цьому мистецтву всіх, хто має хоч крихту танцювальної мрії. Сама ж Ніно мріє підкорити всесвітні танцювальні батли і невимовно гордиться своїми учнями, разом з якими досягає успіхів у танцювальному світі. Тож розмовляємо сьогодні з Ніно - звісно ж, про танці...

Мабуть, банально питати уже сформованого танцюриста про те, що в його житті означають танці. Та все ж - танці для Ніно - це робота, потреба чи розвага?

− Танці для мене – це життя, котрим я живу і дихаю... Розпочиналось все, як розвага, як хобі ще з дитинства, а тепер танці – невід'ємна частина мого життя.

Школа Вуличного танцю Nino / Nino

Чому танцюєте і навчаєте інших саме вуличних танців? Як особисто для Вас відбувався вибір стилю ще на початку танцювальної кар'єри?

− З дитинства займалася багатьма стилями танців, та коли hip-hop-культура з'явилася в Україні, то саме вона найбільше привернула мою увагу, оскільки це свобода дій, відсутність будь-яких рамок і меж, а також спосіб самовираження. І головне – можна танцювати скрізь, де захочеться, адже для цього потрібно лише бажання і натхнення. Навіть в інтернеті можна побачити велику кількість відео-роликів про танцюристів, які танцюють, де їм заманеться – поблизу Ейфелевої вежі, у супермаркеті, просто на вулиці, у школі, в університеті, ну і в залі, звісно.

Школа Вуличного танцю Nino / Nino

Прокоментуйте, будь ласка, такі слова про танці: "Танець - це фізичне навантаження, що укріплює тіло, і це пристрасть, яка наповнює душу". Чого саме для Вас більше у танці - навантаження чи пристрасті, фізичного чи душевного?

− Насамперед танець для мене – це стан душі, який потребує самовираження, адже саме душа «вимагає» танцювати, а тіло їй допомагає це втілити. І якщо порівнювати цих два вислови, я, звісно ж, надам перевагу «пристрасті, яка наповнює душу», хоч не заперечую, що танець (якщо віддаватись йому цілком) – це також хороше фізичне навантаження, завдяки якому покращується самопочуття, м'язи «підтягуються» і можна завжди виглядати прекрасно.

Школа Вуличного танцю Nino / Nino

Ви брали участь у багатьох батлах, що відбувалися у інших містах України. Чи не виникало бажання залишитись, в якомусь з них. Приміром, у Києві, де можливостей для розвитку все-таки є більше, ніж у Тернополі? Яке місце посідає Тернопіль у Вашому особистому та професійному житті.

− Так, зізнаюсь, часто на багатьох батлах друзі пропонували залишитись в тому чи іншому місті, яке набагато більше, ніж наше, та, якщо кожен з нас буде намагатися виїхати з Тернополя – хто ж тоді тут залишиться? Хто буде розвивати танцювальне мистецтво? Саме такі думки мене завжди повертали додому, де моя Школа Танцю, мої близькі, мої милі і прекрасні учні, яких я дуже люблю. Наше місто я теж дуже люблю! Люблю його не лише за те, що воно – надзвичайно красиве, невеличке і дуже зелене, а люблю його в більшості за те, що в ньому живуть дуже хороші і талановиті люди, з якими я дружу, люблю його саме за чудових людей, у яких є бажання навчитися танцювати і розвиватися разом зі мною. А також люблю Тернопіль за те, що незалежно від того, в якій його точці знаходишся – за 20 хвилин можна добратися навіть до окраїни. Ну як за це не любити наше місто?

Що означає для розвитку танцюриста (і особисто для Вас) участь у різноманітних танцювальних батлах, конкурсах?

− Участь в батлах і чемпіонатах – це величезний досвід для будь-якого танцюриста, а також – ще одна сходинка для розвитку. Особисто для мене – це нові знайомства з цікавими людьми, знайомства з всесвітньо відомими танцюристами (оскільки, як правило, судять батли відомі танцівники і найчастіше вони не з України). Також – це можливість показати свій танцювальний рівень, щоб його оцінили танцюристи, які добилися світового визнання. Участь в батлах – це можливість розкрити себе, адже танцювати доводиться не завчені рухи, а імпровізувати (це називається freestyle). З кожним батлом ти все більше розвиваєшся і отримуєш досвід, який дарує всі можливості для подальшого розвитку і натхнення.

Школа Вуличного Танцю Nino / Nino

Чи є якісь обмеження для майбутніх учнів школи вуличного танцю Nino? Приміром, якщо людина взагалі не має танцювальних задатків, чи варто їй про це говорити? Чи танцювати можуть навчитися усі?

− У Школі Вуличного Танцю Nino немає жодних обмежень – ні вікових, ні фізичних! Незалежно від віку і фізичної підготовки людина може прийти до нас для того, щоб навчитися танцювати. Головне – бажання. Навчитися танцювати в нашій Школі Танцю може кожен. Для цього потрібно лише прийти і займатися із задоволенням.

Є учні Школи Вуличного Танцю Nino, якими пишаєтесь особливо, наприклад, за певні досягнення з Вашою допомогою? І чи є хтось з учнів, у яких бачите майбутніх геніїв танцю?

− Я дуже пишаюся всіма нашими учнями, проте, звісно, мені дуже приємно, що моя (вже «колишня») учениця зараз танцює в народному ансамблі Вірського, оскільки любов до танців, яку ми намагаємося «прищеплювати» в нашій Школі, залишається назавжди. Крім того, мені дуже приємно, що я виховала вже майбутніх тренерів, які зможуть навчати танцювальному мистецтву інших. Одна з моїх учениць уже цьогоріч допомагає мені проводити тренування з новими учнями. Також пишаюсь, що багато моїх вихованців є переможцями і фіналістами численних батлів, вони побували разом зі мною на багатьох майстер-класах відомих танцюристів. Пишаюсь своїми учнями, адже майже всі вони хочуть розвиватися і танцювати далі!

Школа Вуличного танцю Nino / Nino

Зараз Ви відома у Тернополі особистість, яка зуміла багато досягнути. Чи є щось, про що мріється у найближчому майбутньому? Чого чекаєте, зокрема, від танцювального майбутнього?

− Спасибі, за приємні слова. А мрію я багато про що. Дуже хочу потрапити на світовий батл "Juste Debout", який щорічно проводять у Франції. Хочеться не лише взяти участь в цьому батлі, але й перемогти. Хочеться взяти участь у світовому чемпіонаті Hip-hop international, який кожного року відбувається у Лас-Вегасі (до речі, у відбірковому турі, який проходив в Україні, нашій команді не вистачило менше одного бала, аби потрапити до фіналу). Цього року також мрію побувати на величезній кількості майстер-класів. А головне – мрію, щоб всі учні нашої Школи Танцю досягли в танцях максимальних успіхів, щоб завдяки їм про наше місто знали всі. Адже саме тут живуть найсильніші танцюристи, які навчаються у Школі Вуличного Танцю Nino!

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.