Дивись кіно разом з "Козою"

Дивись кіно разом з "Козою", Дарина Цукерман, «KozaVision», кіноперегляд, стаття, Тернопіль, Коза

Хочеш у холодний осінній вечір переглянути гарне кіно у хорошій компанії, але твій гаманець відмовляється порожніти дорогою у кінотеатр? Вихід є!

Julia Prokopyshyn 18 сентября 2013, 15:04

0

1412

Щовівторка ініціативна молодь Тернополя збирається у творчому кафе «Коза» і втілює своє бажання в реальність. Абсолютно безкоштовно.

«KozaVision» - проект перегляду відомих фільмів в домашній атмосфері започаткували зовсім недавно. Учора відбулась лише друга зустріч кінолюбителів. Тому маєте шанс приєднатись до компанії і надолужити «прогули».

- Проект існує для того, щоб показати людям щось більше з того, що ми бачимо в житті і по телевізору, - каже ініціатор проекту Дарина Цукерман. - Зараз хочемо підзбирати достатню кількість людей, які розуміються на кінематографі, свідомі того, який фільм вони обирають для перегляду.

кіноперегляд

Молодь, яка вчора зібралась у «Козі», здивувала своїми образами: люди в чорному – інтригуюче і цікаво. Адже відповідною була тематика обраного фільму.

- Для перегляду обрали фільм «Брати Блюз»(The Blues Brothers, 1980), - ділиться Дарина. - А образи головних героїв у цьому фільмі – це чорні піджаки, білі смокінги, темні окуляри і чорний капелюх.

кіноперегляд

кіноперегляд

Щодо вибору фільму немає жодних критеріїв. Незадовго, коли збереться постійне коло кіноглядачів «KozaVision», обирати кінострічку будуть разом шляхом голосування у соцмережах.

- Ми не обмежуємо себе рамками якогось конкретного жанру, чи кінематографу певної країни, чи певних років, - пояснює Дарина. - Ми кожного разу бачимо реакцію на попередній фільм, який ми показували. Дивимось, які коментарі в неті, що нам люди говорять з цього приводу, що вони хотіли б побачити наступного разу. І від цього відштовхуємось. Голосувати ж за вибір фільму почнемо десь через три покази як мінімум.

Зацікавило? Не нудьгуй за монітором комп’ютера, а приходь туди, де цікаво і пізнавально.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.