У Тернополі - великий науковий пікнік

У Тернополі - великий науковий пікнік, "Станція юних техніків", Роман Гребень, «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні», Наукові пікніки, Театральний майдан, Тернопіль

Гелікоптери та літаки над Театральним майданом, «ходіння» по воді, морква замість насоса – усе це не диво дивне, а Наукові пікніки у Тернополі.

Julia Prokopyshyn 08 сентября 2013, 08:58

0

2309

Тернопіль став першим місцем, у якому в рамках проекту «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні» людям показали, що насправді наука може бути дуже цікавою та захоплюючою справою.

Наукові пікніки

Наукові пікнікиНаукові пікніки

На Театральному майдані розклалося близько десятка наметів, у яких тернопільські навчальні заклади та гуртки Тернополя демонстрували наукові досліди та експерименти. Тут, у лаботрії просто неба кожен мав можливість і сосиски підсмажити «на дротиках», і гвоздики порбувати за допомогою хімрозчинів, і «розбурхати» справжній маленький вулкан.

Наукові пікніки

Наукові пікніки

Наукові пікніки

Наукові пікніки

Найбільшу увагу привернув дивний звук на майдані перед театром. Там майстри Тернопільської станції юних техніків демонстрували політ маленької аналогії літака чи гелікоптера.

Наукові пікніки

Наукові пікніки

Наукові пікніки

- Оскільки це дійство технічне, то ми представляємо авіамодельний та автомодельний гуртки і презентуємо покази цих моделей, щоб гості та учасники мали можливість глянути на ці моделі, чим ми займаємось, як це все практично проходить, - мовить заступник директора з навчально-виробничої роботи «Станції юних техніків» Роман Гребень. - У нас є технічні гуртки конкретних напрямків, які ці моделі виготовляють. Звісно, таке як акумулятор ми мусимо купляти, але компоненти крила, пропелера виготовляють наші вихованці самі. Це в принципі копія діючої реальної моделі менших габаритів. Потім з цими моделями наші діти виступають на змаганнях, їздять по Україні, завойовують нагороди і призи. І в принципі хто став фанатом технічної творчості з дитинства, то і по життю ним залишається.

Наукові пікніки

Наукові пікніки

Наукові пікніки

Проект «наукові пікніки» був покликаний популяризувати серед маси населення науку як просту і доволі цікаву справу, довести, що наукові експерименти – це аж ніяк не нудно і не важко, а навіть дуже захопливо. Наступним містом, яке «пікнікуватиме», стане Львів.

Фото: Allochka Serdiuk

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.