Велотріалісти з усієї України показували клас у Тернополі

Велотріалісти з усієї України показували клас у Тернополі, Тернопіль, спорт, змагання, велотріал

Всеукраїнські змагання з велотріалу вперше провели у Тернополі.

Julia Prokopyshyn 08 сентября 2013, 08:22

0

1188

Подолання перешкод на двоколісному – велотріал – вид велосипедного спорту, який швидко завоював прихильність велолюбителів усього світу. Підхопив хвилю популярності цього екстремального виду велоспорту і Тернопіль. У результаті цього тернопільські ініціативні любителі велосипедів та велотріалу організували Всеукраїнські змагання.змагання з велотріалу

змагання з велотріалу

До Тернополя завітало близько тридцяти велосипедистів. У змаганнях взяло участь загалом 16 велотріалістів. З них лише двоє з Тернополя. Решта – гості з Львова, Києва та навіть Миколаєва.

змагання з велотріалу

змагання з велотріалу

Рівень складності поділявся на дві категорії: юніори та експерти. Останні показували справді вищий пілотаж у велотріальному спорті.

змагання з велотріалу

змагання з велотріалу

Змагання пройшли, як і годиться, і з успіхами, і з невдачами, не обійшлось і без болючих травм. Проте загалом, як стверджують організатори, усе вдалось і Тернопіль гідно представив своє місто.

Фото: Allochka Serdiuk

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.