Вересень фестивальний: Цікавості

Вересень фестивальний: Цікавості, Джаз Коктебель, Повітряне Братство, Львівський міжнародний літературний фестиваль, ГогольФест, Сталева Ліга, огляд, Республіка, фестиваль

Первісток осені пропонує фестивалити на вихідні в останні теплі дні.

Lyubov Likhuta 03 сентября 2013, 13:40

0

1370

Сталева Ліга

Дата: 7-8 вересня 2013

Місце: м. Білгород-Дністровський, Одеська обл..

Ціна: 25 - 50 грн.

Вже 12 років поспіль в стародавній Акерманській фортеці, розташованої в м.Білгород-Дністровський, Одеська обласна Федерація бойових мистецтв організовує турніри сучасних лицарів. Це яскраві та видовищні лицарські бої, в яких лицарі б’ються по-справжньому. Під час перерви відпочиваючі мають можливість відволіктися на історичний ярмарок, що знаходиться прямо у фортеці поруч з іподромом. Крім того, перед гостями завжди відкриті двері справжньої середньовічної харчевні.

Джаз Коктебель

Дата: 12-15 вересня 2013

Місце: Коктебель, Крим

Line-up: Луї Франк/Atlantida, Pianoбой, Nils Petter Molvaer, Bonobo, Вадим Эйленкриг & DJ Legran, Omar Puente, Erik Truffaz Quartet, Telepopmusiс, The Hardkiss, Submotion Orchestra, Patrick Wolf.

Ціна: 650 - 900 грн.

Джаз Коктебель (Koktebel Jazz Festival) – щорічний фестиваль contemporary world and jazz музики, що проходить з 2003 року в Коктебелі (Крим). За ці роки Koktebel Jazz Festival став одним з найбільших в країні open-air-ів, збираючи кожного вересня в маленькому містечку на березі моря не менше 30 тисяч любителів натхненно пофестивалити. З найбільш відомих імен, які відзначились на фестивалі, варто згадати Stanley Clarke, Archie Shepp, Richard Galliano, Billy Cobham, Red Snapper, De Phazz, Shibusa Shirazu Orchestra, Us3.

Львівський міжнародний літературний фестиваль

Дата: 8 – 15 вересня 2013

Місце: Львів

Міжнародний літературний фестиваль Громадська організація «Форум видавців» проводить в рамках книжкового ярмарку. Це зустрічі, обговорення, читання, дискусії, презентації на 30-и локаціях м. Львова. Профільна тема фестивалю: "Жінка, яка змінює світ". у рамках фестивалю відбудуться проекти: Фестиваль Контекст, Фестиваль перекладів Трансліт, Молода Республіка Поетів.

ГогольFest 2013

Дата: 13 – 22 вересня 2013

Місце: Арткластер Видубичі, Київ

Ціна: 30 – 100 грн. (залежно від заходу)

Театрально-музично-кіно-мистецький фестиваль ГогольFest - перший в Україні щорічний полідисциплінарний Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва. Це презентація в єдиному інтерактивному просторі сучасного мистецтва, що включає: музику, танець, експериментальний театр, сценографію, живопис, дизайн, кіно та аудіовізуальні мистецтва.

Республіка 2013

Дата: 13 – 15 вересня 2013

Місце: Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл..

Line-up: Скай, Тартак, Ляпис Трубецкой, Аддис Аббеба, Сергей Бабкин.

Ціна: 100 – 150 грн.

Фестиваль Республіка народиться вже втретє у мальовничому Кам’янці-Подільському 13-ого вересня 2013-ого року. Протягом трьох днів диво-фест тішитиме своїх «республіканців» файною музикою, а будинки – руками всесвітньо відомих художників-муралістів.

Повітряне братство 2013

Дата: 28 вересня – 2 жовтня 2013

Місце: Феодосія, Крим

Міжнародний фестиваль повітроплавання «Повітряне братство», в якому візьмуть участь більше 28-ми повітряних куль. У рамках фестивалю буде проходити три спортивних заходи: відкритий кубок Європи «Феодосія - Повітряне братство», чемпіонат України серед українських пілотів і унікальні змагання серед пілотів-жінок. Крім того, передбачені вільні польоти на повітряних кулях, шоу парашутистів і парапланів.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.