Comedy Black: Чорний гумор по-тернопільськи

Comedy Black: Чорний гумор по-тернопільськи, ТАМБУР, Сергій Дідух, Comedy Black, Тернопіль

Сміх продовжує життя і неважливо, якими жартами він викликаний, добрими чи злими. Цьому доказ ще зовсім молоде шоу Comedy Black, де жартують не по-дитячому. Хто ж організував у Тернополі осередок чорного гумору розповів Visit.ua учасник новоствореного проекту Сергій Дідух.

Lyubov Likhuta 16 августа 2013, 16:38

0

1820

Comedy Black – це довготривалий курйозний випадок, який розпочався від народження ідеї і продовжується на кожному виступі.

Наші жарти – «чорнуха», тому гості уже орієнтовно знають, на що вони йдуть. Багато цікавого експериментального гумору не залишають нікого сумувати, шквал посмішок та грандіозного настрою, я переконаний, отримує кожен глядач.

Задум створити клуб чорного гумору, напевно, як і все цікаве, з‘явився зовсім випадково. Але йому передували виступи мистецького об‘єднання «ТАМБУР», особливістю яких була закритість і тематичність. Згодом захотіли чогось нового, так з‘явився Comedy Black.

Ідея нашого шоу полягає в тому, щоб не тільки розважити і зарядити хорошим настроєм глядачів, але і самим відпочити на сцені.

У створенні Comedy Black особливо допомогли, власне, резиденти проекту, які повірили в цю ідею і взяли участь у першому виступі. А загалом організацією від А до Я займався наш колектив «ТАМБУР» .

Ми відкриті до співпраці і шукаємо партнерів та спонсорів, які мають можливість підтримати наш шоу-проект. Велика подяка ВАТ «Опілля», яке завжди долучається до наших заходів, та друзям з креативного рекламного агентства «Фарбований лис», які оперативно розробляють дизайн квитків та афіш.

Нам потрібні нові таланти. Зараз для всіх бажаючих проходить кастинг. Головні умови: дотепність власних жартів, ораторські здібності, робота з публікою, харизма. Ми раді бачити всіх, спробуйте себе, приходьте.

Всі, хто хоче потрапити до нас на шоу, запам‘ятайте дату і місце проведення - 12 вересня паб «Патрік». Будемо виступати вже вдруге, згодом чекайте на інформацію про наш третій виступ, четвертий… :)

До речі, на вересневому шоу на гостей чекають сюрпризи, щоб зберегти інтригу, скажу лише, що Comedy Black буде зустрічати гостей з інших міст.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.