Жива романтика: Побачення на даху

Жива романтика: Побачення на даху, Костянтин Шейгас, дах, Тернопіль

Яким ти уявляєш романтичне побачення? Стрибок з парашутом, катання на каруселі, вечеря у ресторані, прогулянка по парку… А от, на думку, Костянтина Шейгаса з Києва це відпочинок на даху з свічками, шампанським, фруктами… Звичайне побачення для коханої перейшло в улюблену справу, і тепер хлопець організовує побачення під зорями романтичним душам не тільки у столиці, але і у Тернополі.

Lyubov Likhuta 02 августа 2013, 15:24

0

3784

Спочатку я організував побачення для коханої дівчини на даху Київського авіаційного університету. І про це абсолютно забув. Згадав аж через два роки. І подумав, що можна було б це організовувати для когось, таких же романтичних пар. Спробував, і мені вдалось. Ось вже другий сезон займаюсь цим.

Для людей це мегаромантично. Ми все організовуємо на багатоповерхівках, де захоплюючі краєвиди з даху. Наприклад, в Тернополі це вид на захід сонця над озером.

Реклама про нас поширюється в соціальних мережах, «сарафанним радіо» і нехитрою комбінацією «друзі друзів друзів» розповіли.

У Києві у нашому розпорядженні три дахи, у Тернополі і Одесі – по два. Знайти їх доволі непросто. Пошуком займаємося у позасезонний час. Зараз сезон, який розпочався у травні і закінчиться вересні-жовтні.

Організовуємо не тільки побачення. Також є замовлення на дівичвечори, випускні… Нещодавно замовили після весілля поправини. Ми все оформили у весільному стилі.

Проблем з правоохоронними органами, на щастя, нема. Одного разу приходила міліція, коли ми знімали побачення для передачі на «1+1». Тоді на даху було десь 20 людей, і дуже багато апаратури: камери, світло, штативи. Міліціонери тоді сказали мешканцям будинку: «Там 1+1» знімає, вам що шкода?». Думали, що зараз ще сусіди прийдуть дивитися.

Переважно ми нікому не заважаємо і «по головах» не ходимо. У більшості будинків є технічний поверх, який відділяє квартири від надмірного шуму.

Стандартне побачення триває 2 години, але часто люди продовжують час. Нещодавно на дівичвечорі спека розпочалась ближче до ночі – дівчата захотіли живу музику.

Причиною відмови може бути лише погода. От хто захоче під проливним дощем чи у сильний вітер сидіти на даху?

Замовляти побачення бажано за два-три дні, але якщо потрібно – ми можемо і за декілька годин все підготувати.

У Тернополі вартість побачення починається від 99 гривень, далі сума збільшується відповідно до послуг. Ми можемо організувати живу музику, китайські ліхтарики, вечерю, фото на пам'ять, а якщо потрібно - навіть феєрверки.

Фото: Алексей Тексомоліка

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.