Rave Box під вербами і зорями

Rave Box під вербами і зорями, Плакуча верба, Саня Флеші, LSTN x Johnny Zbaraski, Zavtra.fm, Topman, Leggo, Linnvoid, Trener, Golets, Loki Lander, Rave Box

Під високими вербами відривалась тусовка - так можна описати опен-ейр “Willow Bass” від формації RaveBox, що відгримів минулої суботи. Саме так, адже 27 липня не було жодного обмеження простору - ні стелі над головою, ні стін навколо, лише зірки та дерева.

Lyubov Likhuta 30 июля 2013, 17:23

0

1866

Традиційно зібрались лише свої. Вечірка проходила за містом, на галявині під кодовою назвою “Плакуча верба”, 10 кілометрів львівською трасою (це 15 хвилин будь-яким транспортом) і ви на місці. Організатори потурбувались про гостей та орендували спеціальний автобус-телепорт, а для любителів пішохідних прогулянок підготували карти.

На боці команди RaveBox грала навіть погода, адже після тижня похмурих днів сонце нарешті вийшло прогрівати землю, яка віддавала своє тепло танцюючим вночі. Як і обіцяли організатори, вечірка розпочалась вчасно. Щоправда, основна кількість людей, а загалом їх було більше 200, зібралась ближче до ночі.

Лайн-ап на “Willow Bass” був досить потужним: Leggo, Topman, Trener, Linnvoid, гості зі Львова Zavtra.fm: LSTN & Johnny Zbaraski та Саня Флеші, Golets і, звичайно, організатор вечірки Loki Lander. Танцювали без перерви від першого біту і аж до ранку. Leggo почав з легенького чілл-вейву, Topman продовжив трепом і схожим мейнстрімом, після них вийшов Linnvoid з діп-хаусом і техно. Найбільш гаряче відвідувачі приймали львівських хлопців та Golets.

Нам вдалося поспілкуватись з львівським десантом Zavtra.fm після їх сету. LSTN & Johnny Zbaraski та Саня Флеші - ці хлопці точно знають, як тримати народ на танцполі. Того вечора вони грали найрізноманітнішу музику: від хітів 90-х, заміксованих з хардстайлом, до саундтреків з “Мортал Комбат”. Львів’яни настільки захопились музикою, що ледве змогли відійти від пульта - публіка тримала їх до останнього. LSTN, який грав і на попередній вечірці у травні, поділився своїми враженнями: “В принципі, від минулого разу мало що відрізнялося - нас сприймали так само круто, як і з Koloah. Запам'яталося те, що коли ми їхали додому (а це була вже година 6-7 ранку), то проїжджали повз “Плакучу вербу” і побачили купу людей, що досі танцювали! У Тернополі дуже енергетична публіка! До речі, львівські вечірки ZAVTRA дуже схожі на тернопільські івенти RaveBox, можливо, саме тому нас і кличуть вже втретє за останні півроку :)”.

Крім нестримних танців та зустрічі сонця під музичні ритми у програмі “Willow Bass” був також перегляд тематичної кінокомедії “Human Traffic”. І він таки відбувся, незважаючи навіть на те, частина зображення транслювалась на дерево (іншої можливості встановити екран просто не було). Але оскільки всі зібрались передусім заради музики, на такі дрібниці уваги ніхто не звертав. Гості відтанцювали майже до 9 ранку, зустріли новий день і попрямували вкладати себе у ліжка. На запитання про дату наступної вечірки засновники RaveBox загадково мовчать, але обіцяють, що цього літа ми усі ще обов’язково зустрінемось на танцполі.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.