Як тернополяни відривалися під «Агату Кристи», «Машину Времени», «Мумий Тролль» та «Сплин»

Як тернополяни відривалися під «Агату Кристи», «Машину Времени», «Мумий Тролль» та «Сплин», "Одеон", "Амстердам". "Повний привід", стаття, рок, Тернопіль, вечірка

Минулої п’ятниці тернопільські гурти "Повний привід" та "Одеон" віртуозно відіграли пісні легендарних гуртів російської рок-сцени.

io 29 июля 2013, 13:04

7

1590

Зразу скажу: вечірка вийшла на славу! Усі присутні чітко знали, куди і на яку музику вони ідуть, тому як тільки залунали перші акорди давно знайомих пісень – усі зразу взялися до запальних танців.

Повний Привід та Одеон в пабі Патрік, Тернопіль

Спочатку публіку розігрівали хлопці з гурту «Одеон». Вони молодці - виклалися на максимум і швидко, розігрівши публіку, почали доводити її до танцювального шаленства.

Повний Привід та Одеон в пабі Патрік, Тернопіль

А далі, після невеликого антракту, до справи взялися хлопці із запального тернопільського гурту «Повний привід». Їх репертуар був ідеально підібраний: не акцентуючись на репертуарі якоїсь конкретної групи, вони за півтори години свого виступу встигли пройтися по найзапальніших хітах нашої «рокової» юності.

Повний Привід та Одеон в пабі Патрік, Тернопіль

«Повний привід» відіграв чудово, - вони просто взірвали публіку! За столиками практично нікого не залишилося – всі кинулися шалено відриватися у запальному танці під чудове виконання улюблених хітів.

Повний Привід та Одеон в пабі Патрік, Тернопіль

Ще з самого початку свого виступу хлопці вразили усіх присутніх своїми незвичними «комуністичними» футболками, що були привезені ними з недавнього турне Китаєм.

Повний Привід та Одеон в пабі Патрік, Тернопіль

Насамкінець хотілося б подякувати організаторам та хлопцям із гуртів «Повний привід» та «Одеон» за цю прекрасну вечірку. Маємо надію, вона далеко не остання і невдовзі вони нас потішать ще й іншими приємними несподіванками!

Повний Привід та Одеон в пабі Патрік, Тернопіль

Фото: io

io, 05 Августа, 2013 14:35

у відповідь анонімному автоматчику: хто захоче - і так зіп'ється, інші ж собі раду дадуть, - так що не морочте собі голову: подивіться телевізор та лягайте спати)))

Гість, 04 Августа, 2013 23:26

когось дуже хвилює Люся на фото)

Гість, 04 Августа, 2013 12:09

постріляти там всіх! молодь спивається!

Гість, 31 Июля, 2013 19:38

вона замовила фотосесію)))))))

io, 29 Июля, 2013 16:19

так Люся просто багато відривалася;)

Показати всі коментарі...

Гість, 29 Июля, 2013 15:02

багато Люсі на фото

io, 29 Июля, 2013 14:10

Повний привід - молодці!)

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.