Неймовірно смачне шампанське «Jacquart»

Неймовірно смачне шампанське «Jacquart», Анатолій Било, шампанське дому «Jacquart», стаття, виномаркет Wine Time, дегустація, Тернопіль

Справжнє шампанське – це не просто ігристе вино з додаванням СО2, як звикли вважати в Україні, - це справжня магія та мистецтво багаторічного досвіду. Це давні традиції в поєднанні з сучасними технологіями, коли довгий процес і клопітка праця людей спрямовані на гастрономічне задоволення поціновувача цього чудесного напою.

koki poki 26 июля 2013, 19:07

1

1742

У четвер, 25 липня, у Тернополі традиційно проходила лекція–дегустація від виномаркету Wine Time. Цього разу всі бажаючі мали змогу оцінити і пізнати шампанське дому «Jacquart», яке по рейтингу світових критиків отримує лише найвищі місця.

Шампанське торгової марки «Jacquart», порівняно з нашим вітчизняним, - не дешеве, адже коштує від 500 гривень. Але повірте мені на слово - воно варте цих грошей!

Дегустація французького шампанського Jacquart

Лекцію-дегустацію п’яти видів шампанського проводив професійний шеф-сомельє Анатолій Било. За дві години дегустаційної програми відвідувачам цікаво та доступно пояснили, що з себе являє справжнє шампанське і з чим його найкраще смакувати.

Розпочали дегустацію з Champagne Jacquart Extra Brut, вишуканий смак якого формується з трьох сортів винограду: Піно Нуар, Піно Меньє і Шардоне. Світло солом’яне шампанське в поєднанні з ароматним свіжоспеченим хлібом і грушею прийшов до смаку більшості присутніх дегустаторів.

Дегустація французького шампанського Jacquart

Далі ми перейшли до дегустування Champagne Jacquart Brut Mosaique. Як кажуть, на кожен напій є свій поціновувач: на жаль, серед нас не знайшлося прихильників цього напою, тому він не справив великого враження на присутніх.

Третім ми дегустували Champagne Jacquart Blanc de Blancs. Це особливий вид вінтажного шампанського, яке на відміну від попередніх зроблене лише із одного сорту винограду - шардоне. Це вино з ніжним ароматом квітів і булочок ідеально підійде до страв з морепродуктів.

Дегустація французького шампанського Jacquart

Близько до завершення дегустації ми дочекались Champagne Jacquart Rose - вишуканого напою, який знайшов собі прихильників серед знаменитостей світового масштабу. Його п’янкий аромат і вишуканий смак не залишив байдужим нікого з присутніх.

Дегустація французького шампанського Jacquart

Останнім ми скуштували шампанське, якому вже більше 10 років – Champagne Jacquart Brut de Nominee, довгий час витримки якого зробив його ще більш п’янким, а аромат – ще більш вираженим. Це шампанське доволі дороге, коштує воно 1025 гривень, але, скуштувавши його, ви зрозумієте, що воно того вартує!

Дегустація французького шампанського Jacquart

Наступна лекція-дегустація у виномаркеті Wine Time відбудеться 1 серпня об 19:00. Матимемо змогу скуштувати продукцію Barriere Freres.

Дегустація французького шампанського Jacquart

Фото: koki poki

io, 29 Июля, 2013 14:33

ааа - а я таке пропустив!!!)

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.