Фестиваль "Файне місто". День другий!

Фестиваль "Файне місто". День другий!, острівок "Чайка", "Мотор'ролла", "Фліт", Холодне сонце", "Брем Стокер", "Механічний апельсин", "Безодня", "Медовий полин", "Файне місто", AS/DS, Rock-H, Epolets, фестиваль, Тернопіль

Перший день фестивалю «Файне місто» потішив і якісним підбором гуртів, і гарним настроєм, і розігрітим фестивальним народом. Та продовження фестивалю у неділю видалось ще кращим і ще спекотнішим!

Julia Prokopyshyn 23 июля 2013, 15:36

10

2199

Багато писати про день, коли «Файне місто» прокинулось у позитивному налаштуванні та з новими силами для другого ривка у море музики, ми не будемо. Бо ті, хто був у неділю на фесті, – для себе побачив щось своє і скаже про це краще і самобутніше (на те ми й особистості, щоб помічати щось неповторне і дороге серцю). А хто з якихось причин не прийшов на «Чайку», то, гадаємо, хоча б поцікавився вже фото- чи відеозвітами. А вони напевно більше за слова розфарбують подію.

Чайка, фестиваль, фанати

А ми коротко про головне. Другий фестивальний день на «Файному місті» відзначився:

- виступами 11-ти справді бомбезних гуртів. Упевнені, що кожен фестивальник прийшов на «Файне місто» заради свого улюбленого виконавця, а хтось відкрив для себе нового.

- затятою гавкотнею собаки-фаната, котрий чи то шаленів від рок-музики, чи то навпаки був розлюченим через шум на сцені, бо аж рвався туди, розсуваючи носом шанувальників просто під сценою. Нам його намірів, на жаль, не зрозуміти, але факт залишається фактом.

- історичним моментом тріскоту штанів фронтмена гурту «Мотор’ролла» Сергія Присяжного. Тепер Тернопіль без сумнівів залишиться у пам’яті гурту, бо став першим містом, де виступ увінчався такими пригодами.

- вітальними привітаннями друзів із днем народження просто з рок-сцени. Погодьтесь, для іменинника це дійсно найкращий подарунок на свято.

- надірваними голосами від підспівувань улюблених хітів, наболілими стопами від божевільних танців та задоволеними музичним меню серцями усіх учасників фестивалю.

- хітами легендарного рок-гурту AC/DC від трибьют-команди AS/DS, котрі скоро приїдуть в Тернопіль вже з сольним концертом. Враження різні: від фанатіючого шаленства до закритих вух від гучного вокалу. Адже комусь року буде замало завжди, а комусь вистачило по вінця.

Чайка, фестиваль, фанати

Фестиваль «Файне місто» справді залишив слід в історії рок-культури Тернополя. І багато гуртів, котрі виступили на сцені у неділю, цим пишаються. Гордяться музиканти, що Тернопіль відроджує заслужений статус рок-міста, і тим, що й вони причетні до такої події.

«Медовий полин» попри участь у фестивалі вирішив використати і можливість відпочити на тернопільському озері:

Все кльово. Тільки дуже сонце «ліпить» в очі. Я думав, вдень народу взагалі не буде, але, бачу, багато. «Файне місто» - ви супер! Давно був у місті, а тут таке сонечко, водичка. Я ще хочу на катамарані покататись.

гурт Медовий полин

Хмельницький гурт «Безодня» зізнався, що став популярним і багато чого навчився саме завдяки тернопільським фестивалям:

— Якщо чесно, то Тернопіль асоціюємо з класною рок-музикою і, в першу чергу, з класними фестивалями. Було дуже класно в 2005-07 роках, бо ми з 2005 року існуємо, тому можна сказати, що ми виросли на тернопільських «Висадках» і на тернопільському «Нівроку». Це ті сцени, де ми набирались найбільше практики. Сьогодні, коли ми приїхали в Тернопіль, я говорив пацанам, що я як додому приїхав. Дуже круто, що в Тернополі вже є такий фестиваль. Хочу, щоб тернополяни не стояли на місці, вміли бачити ширше в будь-якому плані: і в плані музики, і в плані творчості.

гурт Безодня

Василь Гоцко з гурту «Холодне сонце» дав пораду молоді, що на фестивалі треба відриватись з розумом:

— Головне, щоб молодь занадто не сходила з розуму, тому що відпочинок то є добре, музика то є дуже добре, і творчість то є дуже добре, і таке дозвілля добре. Але все-таки хочеться, щоб молодь була здоровою, щоб у молоді виховувались моральні цінності, хороші істинні моральні цінності. Кожна палка має два кінці, кожна монета має дві сторони. Тому в принципі, звісно, що це дуже добре – прийти, послухати гарну музику, відірватись, потанцювати. Це значно краще, ніж йти собі десь там по закутках і всякими дурницями займатись. В будь-якому разі все треба робити з розумом. Я впевнений, що Тернопіль – це колиска талантів, не менше, ніж Львів. Тому Тернопіль зобов’язаний просто бути таким своєрідним, у тому числі й молодіжним культурним центром.

Холодне сонце

Гурт Rock-H, попри вкорочену музичну програму через брак часу, все-одно вражений такому теплому прийому шанувальників:

— Неважливо, мало чи багато, головне, - наскільки якісно. Я думаю, що на таку підтримку, яку ми зараз почули, насправді артист не дуже аж часто заслуговує. Я думаю, що нам вдалося донести слухачам те, що ми і хотіли донести. І це найголовніше. Тернопіль, Львів і навіть Київ – це по праву найбільші вболівальники гурту Rock-H. І це приємно.

гурт Rock-H

Андрій Марків з гурту «Фліт» закликав усі рок-команди їхати в Тернопіль, бо «Файне місто» дійсно варте такої уваги:

— В першу чергу це велике свято для самих тернополян і для багатьох поціновувачів української рок-музики з найближчих міст. Це класна штука і її треба обов’язково підтримувати. Я бажаю, щоб кожна команда тут побувала і виступила, тому що дуже хороший драйв, хороша енергетика, вдало підібране місце. Усім рок-командам рекомендую тут виступити. Український рок починається саме із Західної України і ні звідки більше.

гурт Фліт

Фронтмен гурту «Мотор’ролла» хвалився порваними штанами і залишив хороші відгуки про фестиваль «Файне місто» як для першого разу:

— Більшість концертів «на зорі» того, що ми починали грати, відбувалися у Тернополі, дякуючи тернопільським хлопцям, які започаткували тернопільський рок-рух. Коли проводяться подібні заходи, дуже багато є всяких неврахувань через те, що немає досвіду. Але на сьогоднішній день мене абсолютно все влаштовує, все «втуляє».

Гурт

Що ж, фестивальна подія літа Тернополя чекає продовження вже наступного року, проте і досі продовжує «жужати» в вухах тих, хто перейнявся музикою та енергетикою «Файного міста». Фестиваль то дійшов до кінця, проте рок у Тернополі завершення не має!

Фото: Allochka Serdiuk

Гість, 12 Августа, 2013 12:14

ахахаахах)) ну я і язикатий))

Гість, 26 Июля, 2013 22:56

та блін :)) шо ви звертаєте увагу на всяких коментаторів... всьо вопше круто :)) спарвді на другий день я шось фотографів нормальних не замічала :)) хіба там 3 :)) а вот про перший день то нема шо казати... :)) все круто ! все класно!:)) просто хтось хоче себе дуже компетентним показати :))анонімно строчити всяку фігню всі можуть :))

io, 24 Июля, 2013 22:19

цитую: "більшість понаписувала по два слова і кинула пару розмитих фоток" - в перший день фесту було тільки декілька хороших фотографів і сумніваюся що вони в штаті якоїсь тернопільської редакції ;) а на автоматі мильничкою і мавпочку можна навчити клацати))) - от вам і пара розмитих статичних фоток :)

io, 24 Июля, 2013 22:13

Цитую: "фото з "Бізнес.Області". Текст - ледь не слово в слово з репортажів "ІН-ТБ". Креативщики)" - можливо той хто написав такий розумний коментар представиться та запропонує нам переглянути "на його" думку більш креативний варіант "його" матеріалу про фест чим ця та попередня наші статі. І в продовження: фото з другого дня були взяті зі сторони по технічних причинах, тому питання стосовно креативності фото та відео матеріалу нам краще розглянути по звіті з першого дня фестивалю - ви готові запропонувати на відкритий розгляд кращий матеріал?

Гість, 24 Июля, 2013 18:30

Ой не смішіть. Нормалний звіт. більшість понаписувала по два слова і кинула пару розмитих фоток, ото й вся журналістська робота за два дні. дуже мало було тих, хто справді підходив до гуртів щось питати. просто торчали задаремно. а тут видно, що хоч старалися подати не сухо.

Показати всі коментарі...

Julia Prokopyshyn, 24 Июля, 2013 17:56

На фестивалі "Файне місто" в музикантів логічно запитувати про ФЕСТИВАЛЬ, а не про якісь там творчі плани і т. д.

Гість, 24 Июля, 2013 17:43

2 Firefly: щоб не "теревенити з музикантами про одне і те ж", потрібно ввімкнути фантазію і не ставити їм стандартних питань)

Julia Prokopyshyn, 24 Июля, 2013 16:49

1. так, фото з "БО" і на це була домовленість; 2. не "слово в слово з репортажів "ІН-ТБ", а спільно із журналістами ІНТБ і не тільки взяті коментарі у артистів, адже поговорити усім журналістам окремо по часу деколи просто не виходило. Та й ви думаєте, музикантам хотілось теревенити про одне і те ж по кілька разів? Для цього й існують загальні коментарі. Питання вже, хто на них встиг, а хто десь під сценою гав ловив)

Гість, 24 Июля, 2013 16:19

фото з "Бізнес.Області". Текст - ледь не слово в слово з репортажів "ІН-ТБ". Креативщики)

Гість, 24 Июля, 2013 15:06

а про МЕХАНІЧНИЙ АПЕЛЬСИН забули ... прикро ...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.