Фестиваль "Файне місто". День перший!

Фестиваль "Файне місто". День перший!, острівок "Чайка", "Файне місто", Женя Галич, Віктор Винник, O.Torvald, «Мері», «Оратанія», «Гуцул Каліпсо», «Фіолет», «Серцевий Напад», MY*17, Far in hate, стаття, К402, We are!!, Los Colorados, фестиваль, Тернопіль

Якщо сьогодні, опісля шалених вихідних, вислів «Файне місто» у вас викликає асоціації лишень із таким прозвиськом Тернополя, славнозвісною піснею Гадюкіних та однойменним рестораном у центрі, то ви не були на фестивалі «Файне місто». І багато втратили!

Julia Prokopyshyn 22 июля 2013, 15:07

13

2547

Перший фестивальний день зібрав на острові «Чайка» в межах двохсот людей, котрі направду люблять рок. У божевільному танцюючому клубку фанатів можна було зустріти і тернопільські, і львівські та івано-франківські, чернівецькі чи закарпатські, хмельницькі та й навіть київські обличчя.

Чайка

«Файне місто» - це подія, котра вже прославилась безліччю абсолютно протилежних відгуків, вражень та обговорень. Для когось рок-фестиваль у Тернополі став незабутньою літньою пригодою, хтось чи не все літо чекав шквалу тих емоцій, котрі творились на сцені та під нею, багацько просто здалеку спостерігали за тим музичним вар’ятством, шкодуючи сотню, адже з околиць острова і так все прекрасно видно і аж надто добре чутно. Але, звичайно, знайшлися й ті, котрі не те що нейтрально віднеслись до гучної музики, чутної на всі окружні міські масиви, але й з величезним обуренням висловилися про подію, котра пропагує (стереотип, бо це ж рок!) алкоголь, секс та шалені ритми.

Чайка, фестиваль, фанати

Плюсів у фестивалю море. Та ні, навіть океан. Бо це фестиваль у Тернополі, а це вже варте уваги; бо таким чином ми даємо чути про себе іншим містам, а фестивальний народ – народ балакучий: нині тут, завтра там. Тому відгуки та враження від вже побаченого фанати обов’язково передадуть у фестивальні широти.

Чайка, фестиваль, фанати

Але й без мінусів та недоладностей, погодьтесь, не буває. І на «Файному місті» вони були. Та про це написати охочих буде багато, а ми не акцентуємо на цьому увагу і фестивалимо далі. Як-не-як, «Файне місто» на то і є Файним.

Гурт К402

В перший день фестивальна сцена зустріла такі гурти як Far in hate, MY*17, К402, «Серцевий Напад», We are!!, «Фіолет», «Гуцул Каліпсо», «Оратанія», «Мері», O. Torvald та Los Colorados. Хтось підірвав публіку своєї харизмою вже з перших нот, хтось розігрівав довше, комусь на це забракло часу, а у декотрих його й взагалі нахабно поцупили. Але усі без винятку музиканти про фестиваль «Файне місто» та наш Тернопіль відгукнулись більш ніж позитивно. І це не може не тішити.

Гурт Фіолет

Чернівецький гурт «Гуцул Каліпсо» подивований нашим островом посеред міста:

Мені взагалі подобається, коли фестивалі роблять в містах, тобто це дуже гарна ідея. Єдине, можливо, краще фестиваль таки робити восени, через те, що люди роз’їхалися на курорти. Але все одно це кайф: місцерозташування сцени, озеро, вода взагалі нагнітає якісь яскраві емоції, пристрасть. Місце фестивалю дуже подобається нетрадиційністю, бо в Україні фестивалі проводяться на острові хіба що в Криму.

Чернівецький гурт Гуцул Каліпсо

Львівська «Оратанія» відірвалась по повній:

Скажу одне слово: «Бомба!» Все насправді дуже круто, дуже професійно, дуже якісно. Дуже приємно виступати на цій класній сцені разом з такими класними хлопаками, які вже були і які ще будуть.

Львів Оратанія

Закарпатський гурт «Триста8ісім» грав би ще і ще:

Еех, нам мало. Ми звикли на сцені годину-півтори грати. Але і того достатньо. Наприклад, на «Підкамені» така ж ситуація: як завжди зміщаються виступи гуртів, саунд-чеки і доводиться зменшувати програму. Але все супер. Тернопіль завжди дуже класно приймає. Тернополю побажаємо їсти завжди смачний борщ і же би тернополяни не знали біди!

Закарпатський гурт Триста8ісім

Коротко і лаконічно висловився фронтмен гурту O. Torvald Женя Галич:

У Тернополі дуже вродливі дівчата, дуже красиве озеро, гарний звук і публіка (і не надто скромно кожному (як і собі) побажав інтиму у фестивальну ніч, - авт.).

O. Torvald, Женя Галич

Відомому гурту «Мері» добряче вкоротили виступ. Але попри невеликий жаль фронтмен команди Віктор Винник взявся навіть жартувати:

— Час насправді є, просто це все дезорганізація. Але дякуємо, що хоч таке зробили. З тих часів, коли я сидів тут у міліції, тут багато змінилося на позитивне (жартує). Все класно, я що плачу?

Чайка, фестиваль, фанати

Що ж, перший божевільно-рухливо-танцювально-музичний день фестивалю «Файне місто» побрів у наметове містечко вже далеко за північ, аби добряче відпочити. Завтра ж бо йому належить ще гарячіше пекти сонцем, дути вітром та легким бризом з озера, запалювати ще дужче музикою та влізати у голови кожного, хто приїхав у файне місто Тернопіль тільки мегапозитивними враженнями та хорошими спогадами.

Про другий фестивальний день вже завтра!

Фото: io

Гість, 26 Июля, 2013 22:51

ахахахах :)) а йой :)) дуже дуже дякую :*** а ше мала бути з Серцевим нападом :)) вибачаюсь за докучання :)) але я така троха є :))

io, 26 Июля, 2013 11:53

якщо вгадав - то твоя фоточка з "WeAre" зараз сама найперша в галереї ;)

Гість, 26 Июля, 2013 09:23

а можна мою фоточку з "WeAre" :)) чи то вона дуже не вдала :))

io, 25 Июля, 2013 23:06

стосовно "сиділи на лавочці у вишиванці" - а можна ссилку на ваш акаунт в контакті чи фейсбук щоб побачити як ви виглядаєте - так більше шансів пригадати що то має бути за фото, а то переглянув щойно матеріал і такого фото не зміг знайти

Гість, 25 Июля, 2013 17:33

шукаю фотки) сиділи на лавочці у вишиванці.дали візитку)

Показати всі коментарі...

Гість, 25 Июля, 2013 16:04

Ні) Я був у смугастій червоно-білій футболці)

io, 25 Июля, 2013 15:55

можливо: ми поступово опрацьовуємо весь наявний матеріал з подій :) я бачив на фото дехто був у футболці львівського екстрим клубу - можливо маєш до нього відношення ?

Гість, 25 Июля, 2013 15:38

Спасибі. Поки що не потрібно) А фото ще будуть?

Гість, 24 Июля, 2013 16:01

ого, невже в мене теж буде фото з фесту?) пасибі) Небесна)

io, 24 Июля, 2013 02:39

всім привіт! щойно нарешті дозакинули ще трохи фоток і добавили відео:) вибачайте за затримку - фотограф ще два дні після фесту продовжував фестивалити)))))))) стосовно оригіналів: хто і для яких цілей запитує?

Гість, 23 Июля, 2013 16:34

ааа... йой :)) Скиньте мою фоточку з Серцевим нападом :)) то є дівчинка волонтер:)))

Гість, 23 Июля, 2013 09:35

круто!!!FARINHATE!!!!!!!!!!!!!!!

Гість, 22 Июля, 2013 22:50

А оригінали фото без надписів можна? Або з надписами, але більшого розміру.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.