Чисті емоції від I Have I Need

Чисті емоції від I Have I Need, Денис Семенюк, I Have I Need, Чернівці, Коза

У суботу, 20 липня, тернополяни, які завітали у арт-бар Коза, мали нагоду розслабитись під музику талановитого гітариста з Чернівців Дениса Семенюка, більше відомого під назвою I Have I Need.

Lyubov Likhuta 24 июля 2013, 15:30

0

1744

Єдиний інструмент у руках - гітара. Жодного вокалу, який забарвлює значенням і змістом. Яка ж музика лунала? Downtempo, trip-hop, jazz, indie, ambient, lo-fi, postrock... Ні, це зовсім не суміш стилів. Кожна композиція особлива. Вона передає емоції Дениса, які сховані у нотах і акордах, але по-своєму відбиваються у серцях слухачів.

Незважаючи на пізній виступ, який розпочинався о 22 годині, увесь зал був заповнений. Глядачам, які не забронювали столик, довелось стояти, але це не заважало насолоджуватись музикою. Після 19 композицій, з яких складалась програма вечора, люди не хотіли відпускати музиканта зі сцени, попросили зіграти ще щось на завершення і у подарунок отримали 20.

Музика завжди зі мною

Visit.ua пощастило поспілкуватися з Денисом Семенюком, який розповів про своє захоплення музикою і поділився враженнями від Тернополя.

Почав грати з 15 років (зараз 21 рік - авт.) в декількох місцевих гуртах. Ідея створити сольний проект з’явилась, коли набридло змінювати гурти і людей для спільної праці. Набагато легше відпрацювати все самому.

Записав вже 4 EP-альбоми. Крім них є ще 5 синглів.

Раніше писав музику тільки вночі. На даний момент змінилось життя та умови запису композицій, тому доводиться постійно шукати вільний час для творчості.

Музика завжди зі мною. Стиль не має значення. Останнім часом захоплюють блюз-рок та інді в різних проявах. Навіть на роботі музика - працюю звукооператором.

Планую додати до моїх композицій вокал. Але швидше за все, щоб охопити всю стилістику музики I Have I Need, замало буде лише одного вокаліста або вокалістки. До речі, вже декілька пісень можна буде почути 31 липня у закладі Паб 34 (м. Чернівці).

Тернопіль - супер. Коза - чудова. Публіка справді прийшла слухати музику. Жаль, що у Чернівцях нічого такого артового немає. Хочеться, щоб і в рідному місті було побільше цікавих авторських проектів.

Про назву. Скільки б не було в людини грошей, кохання і радості, їй постійно буде мало. Тому перекласти назву можна по-різному, наприклад, “Я маю Мені необхідно”, “У мене є Мені потрібно”, “Я маю Я потребую”. Багато кому і після пояснення назва не стає зрозумілішою. Можливо, не потрібно над цим задумуватись, краще просто слухати музику.

До речі, ще раз про музику. Хто не зміг завітати на виступ I Have I Need пропонуємо прослухати EP-альбом No time for space.

Фото: Надія Ротман

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.