Очима очевидця: Фестиваль The Best City.UA 2013

Очима очевидця: Фестиваль The Best City.UA 2013, Дніпропетровськ, The Best City.UA 2013, Міжнародний фестиваль, Дмитро Андрощук

Волонтер The Best City.UA 2013 Дмитро Андрощук розповідає про закулісся фестивалю, високі ціни та порятунок апаратури Scorpions.

Lyubov Likhuta 18 июля 2013, 14:09

1

1227

Міжнародний оpen-air фестиваль The Best City.UA 2013, який вже вдруге проходив у селі Новоселиця під Дніпропетровськом, зібрав більше 70 тисяч глядачів з усієї України та гостей з більше 10 країн світу.На сценах фестивалю виступили "ТНМК", "Воплі Відоплясова", "Нічні Снайпери", Guano Apes, Hurts, LUMIERE, Kozak System, "Дельфин", "Би-2", "Ленинград", "Мумий Тролль", "Мотор'ролла", Lacuna Coil, "Сплін", і легенда світової музики - Scorpions. Як це було за кулісами читаємо далі.

Про фестиваль я дізнався ще минулого року. Тоді мені пощастило отримати квиточок. Повернувшись з шаленими враженнями в Тернопіль, я заразив ідеєю поїхати на Best City 2013 всіх своїх друзів. Вся команда Молодіжного Мистецького Центру очікувала відкриття реєстрації у списки волонтерів фестивалю, отож потрапило нас туди одразу 4-ро, інші 6-ро представників Тернополя поїхали, як преса.

Їхав туди більше доби, але це не з Тернополя, а з Ужгорода.

Спочатку моїм завданням було курувати волонтерську групу, яка займалась прибиранням території. Але протягом фестивалю організатори помітили мої знання англійської мови та адекватність :). Таким чином останній день я вже працював з зірками за кулісами головної сцени.

За кулісами спілкувався з Васильевим (вокаліст гурту "Сплін"). Він виступав якраз в переддень свого дня народження, то ми його ще вітали. Запитував про тексти пісень, про ритм життя. Ще також спілкувався з іноземними гуртами, хоч і організатори намагались їх відгородити від будь-яких розмов. Та під час шторму в третій день ми обличчя в обличчя сиділи і спілкувались за кулісами з Lacuna Coil та Enter Shikari. Також досить говіркими були хлопці з гурту "Моторолла".

Іноземцям пояснювали українські традиції, зокрема значення слів «узвар» та «пампушки».

Погода – головний курйоз фестивалю. Під час саундчеку гуртів оголосили штормове попередження. Спочатку пройшов дощ, а потім падав страшний град... ми ж намагались врятувати виставлену на той момент апаратуру гурту Scorpions. І врятували. Саме за це я потім отримав три медіатори Scorpions, якими грали учасники.

Мінусом фестивалю були ціни, адже вони росли з кожним днем. Наприклад, шаурма з 25 грн. в перший день виросла до 35 грн. в третій. Може для фестивалів це і норма, але не для мене.

Минулого року я був фотографом. Порівняно з цьогорічною роботою є свої плюси і мінуси. На основній сцені багато відповідальності, за непрофесіоналізм або неадекватні дії можна було отримати немаленький штраф. Також за кулісами не зробиш гарних фото під час виступу. Але знову ж таки саме за кулісами можна було поспілкуватися з кумирами мільйонів, взяти автограф на пам'ять чи отримати сувеніри.

Найбільше я чекав на виступ Guano Apes. Вони просто рознесли в шмаття публіку, якби ви там були - ви б зрозуміли :).

Враження від фестивалю класні. Команда волонтерів, яку я курував – роботящі молодчаги, які працювали на результат. Глядачі там були досить адекватні: цінова політика квитків та охорона автоматично відсіяла практично всіх "конфліктноспроможних" слухачів музики. Взагалі мені сподобалось в цілому те, що такі фестивалі проводяться. Тому наступного року я однозначно хочу поїхати знову, але одразу за куліси або на зустріч зірок.

io, 29 Июля, 2013 18:54

шкода що не попав: Guano Apes - це круто!)

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.