Що у Тернополі можна пограти з користю?

Що у Тернополі можна пограти з користю?, Дмитро Андрощук, Максим Федорович, ігри, Мафія, Cash Flow

Якщо Ви хочете дізнатись як правильно керувати своїми фінансами чи хто зрадник у вашому оточенні, пропонуємо навчитись це робити у формі гри. Сьогодні Visit.ua розповідає про ігри Мафія та Cash Flow.

Lyubov Likhuta 23 июля 2013, 13:15

0

1352

Мафія

Жителі засинають - прокидається мафія… Мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити у в'язницю всіх мафіозі до одного. У відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення всіх. Знайома історія?

Клуб гри у "Мафію" "Елеймс" діє з 2011 року. Його створили студенти медичного університету з метою об'єднати любителів цієї гри в Тернополі. Окремий осередок діяв ще в економічному університеті, але згодом вони об’єднались. Тепер Тернопільський клуб належить до Федерації інтелектуально-рольових ігор "Мафія", його очолює Дмитро Андрощук. Він і розповів про особливості цієї гри.

"Елеймс" - повноцінний інтелектуальний спортивний клуб, який діє згідно правил та статуту Федерації інтелектуальної гри "Мафія". Особливістю цієї гри є реальне моделювання життєвих ситуацій, що може бути використане в будь-якій сфері життя. Це своєрідний тренінг для отримання навиків ораторського мистецтва, лідерства, інтелектуального росту, розвитку пам’яті та вміння розпізнати правду та обман.

Також члени клубу беруть участь у Всеукраїнських іграх "Мафії", які проходять у різних містах.

2013 - Ivano-Frankovsk Mafia Open 2

Щоб вступити у клуб найголовніше – прийти на першу гру, перед цим обов’язково ознайомившись з правилами. Далі до кожного новачка буде прикріплений досвідчений гравець, який і введе його в суть гри. Ігри проводяться щосереди і щоп’ятниці за адресою: вул. Микулинецька 3а, "Добробуд", 10-ий поверх, офіс № 1006. Детальна інформація тут.

Cash Flow клуб

Гра Cash Flow навчає правильному відношенню до ведення особистих фінансів, дає навички оцінки ризиків і можливостей, які приходять в наше життя. Розвиває уміння інвестувати в різні сфери: бізнес, нерухомість, цінні папери і цінні метали. Її мета дати Вам основи фінансової грамотності, усунути негативне мислення, яке заважає стати багатим, навчитись правильно розпоряджатися своїми грошима, розвинути підприємницьку жилку і допомогти перейти від роботи за зарплату до приватного бізнесу.

Окрім цієї гри можна зіграти у схожі фінансові стратегії «Щурячі перегони» і «Вікеномію». Тренер та ведучий ігор Максим Федорович поділився своїм баченням гри:

Під час гри реально вчишся основам грамотного вкладання коштів. Найголовніше тут це зворотній зв’язок з ведучим, коли розбираються помилки і робляться висновки. Це не просте кидання кубиків. Все базується на формулі: Е-Д-Д-Р. Ми отримуєм в житті певні результати. Результатам передують дії. Діям - думки. Думкам - емоції.Також ми розбираємо, як це все впливає на наше життя і як це відображається в грі.

Цієї суботи-неділі організатори надумали зробити своєрідний фестиваль ігор. Буде два столи з іграми і тренером, який коментуватиме. Не обов'язково брати участь, можна просто подивитись, попити кави і поспілкуватись з цікавими людьми.

Щоб взяти участь в іграх, потрібно записатися. Телефонувати потрібно до Наталі, яка займається реєстрацією – 0989545973. Деталі тут.

Вартість. При базовій ціні 96 гривень за гру цієї суботи-неділі. Cash flow 101 коштує 24 грн, інші ігри – 48 гривень.

Також у Тернополі діє Cash Flow клуб, учасники якого не тількиграють ігри, а й беруть участь у семінарах на теми управління особистими фінансами, позитивного мислення та саморозвитку. Детальна інформація на офіційному сайті.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.