"Важкий поцілунок" від Pepsi

"Важкий поцілунок" від Pepsi, Pepsi Stars of Now, Maut, Justmarried, Фліт, Тернопіль, The Hardkiss, Холідей

Зірки прогресів-поп сцени - група The HARDKISS виступила у Тернополі. Команда Visit.ua відвідала концерт і розповість Вам у деталях як це було.

Lyubov Likhuta 13 июля 2013, 15:03

5

2002

По місту заздалегідь афішувалось про приїзд київських The Hardkiss, і жодного слова про концерт фіналістів регіонального відбору Pepsi. Про учасників останнього ми дізнались на офіційному сайті організаторів. І уявіть собі фіналістів з Тернополя не було жодного. Натомість на сцені клубу Holiday, де відбувалось дійство, свою музичність публіці демонстрували “Фліт” і Maut з Івано-Франківська та Justmarried з Рівного. Чому так? Для всіх залишиться загадкою, відомо лише, що тернопільські гурти заявки на участь подавали, а також чомусь гурти з інших міст. Можливо, у нас конкуренція менша.

Хлопці з гурту “Фліт”, який на сцені вже 12 років, у проміжку між своїми панк-роковими композиціями фліртували з дівчатами у залі. Це і не дивно, адже представниць прекрасної статі у залі було набагато більше, а задля перемоги “все средства хороши”.

Вокаліст Maut вийшов до глядачів розмальований фарбою, і протягом виступу розповідав історії про виникнення пісень, слова з яких зрозумілі не всім, адже вони англомовні. До речі, назва гурту також викликає питання, але, як пояснюють самі хлопці, це просто набір літер, які гарно звучать.

Justmarried відривались на повну і грали більше для себе, ніж для слухачів, почуваючи себе на сцені, як вдома. Цікаво, що музиканти знайомі ще з першого класу, проте гурт організували лише у 2009 році.

Ближче до ночі на сцені з’явилися вони - епатажні та роково-драйвові The Hardkiss. Гурт, який прославився своєю якісною музикою та абсолютно неукраїнським звучанням. З кожною піснею вокалістка Юля Саніна заряджала тернополян хвилями потужної енергетики, яку важко передати словами. Виступ тривав майже годину і незважаючи на те, що кожного дня музиканти грають у іншому місті, можна сказати, що вони виклались на сто відсотків.

Та повернемося до конкурсу. Три гурти до виступу The Hardkiss мали показати, на що вони здатні, аби глядачі визначили серед них переможця. Голосували просто: на розданих буклетах відзначали команду-фаворита і вкидали у спеціальну скриньку. Після підрахунку, отримали наступні результати:

«Фліт» - 75;

Maut - 76;

Justmarried - 139.

Як ви зрозуміли, перемогу здобули Justmarried, з чим їх вітаємо. Тепер хлопцям залишається очікувати на фінал конкурсу, який організатори планують провести у серпні-вересні.

У промо-ролику Pepsi Юля Саніна сказала: “У музичному просторі Україні достатньо місця для нових крутих виконавців. Ми за здорову конкуренцію”. Visit.ua сподівається, що у фіналі Pepsi Stars of Now ми отримаємо ще один вартісний колектив, який завоює прихильність не лише вітчизняних, а й світових слухачів.

Фото: io

Гість, 25 Июля, 2013 12:43

Від лиця MAUT'a дякую вам за ваші коментарі) Ви трошки тішите наше самолюбство)

Гість, 23 Июля, 2013 00:05

))))))))))))наші люди,думали буде повний зал,а там майже нуль,напевно не цікаво

Гість, 19 Июля, 2013 14:04

+1 Мауту, порвали зал

io, 18 Июля, 2013 00:17

одна з кращих вечірок в Холідей!

Гість, 14 Июля, 2013 11:21

вечірка - супер, особливо сподобались Maut, - шкода що не перемогли. странний в нас у місті народ: вішають йому на вуха всяку бум-бум шнягу за гроші - аншлаг, роблять йому класну халявну вечірку - практично пустий зал... одним словом: Тернопіль - "деревня в дедушки" з усіма витікаючими факторами;)

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.