Візьми педалі на прокат

Візьми педалі на прокат, Роверко, велопрокат, велосипед

Якщо у тебе досі нема велосипеда, а покататися дуже хочеться, Visit.ua розповість тобі де взяти двохколісну радість в оренду.

Lyubov Likhuta 02 июля 2013, 12:51

0

1597

Цьогоріч кількість людей, які обирають велосипеди, значно зросла. Особливо це стало помітно з настанням тепла. На запитання: «Чому ти обрав цей вид транспорту?» більшість знайомих відповіли: «Це зручно, досить швидко і недорого. А ще для здоровя корисно». Вони і на роботу на двох колесах добираються, і на побачення, і по справах. Якщо постійно пересуватися на ровері ти не плануєш, а вбачаєш у ньому вид розваги, у пригоді стане велопрокат.

Ми дізнались про три точки велопрокату у Тернополі: у центрі міста під назвою «Роверко», по вулиці Дубовецька, 7, та у клубі верхової їзди «Стара підкова» (Кутківці). Щоб скористатись послугою, потрібно залишати у заставу документи чи гроші. У випадку пошкодження велосипеда віднімають вартість запчастини.

Прокат велосипедів «Роверко» працює у центрі міста. Із власником можна зв’язатись по телефону та домовитись про доставку до потрібного місця. Велосипед тут дають в оренду відразу на добу. Вартість прокату залежить від дня тижня: з понеділка по п’ятницю взяти велосипед коштує 40 гривень, у суботу та неділю – 50. Для прокату обов’язково вимагають паспорт для внесення даних у договір, а також грошову заставу у розмірі 200 гривень. Детальнішу інформацію можна дізнатись тут.

– Вирішив зробити велопрокат, тому що люблю їздити на велосипеді, а також тому, що часто приїжджали друзі з інших міст і не було де взяти ровера, щоб разом з ними кататися по Тернополю та області. Тому подумав: якщо є проблема і порожня ніша – варто спробувати, – розповідає власник велопрокату «Роверко» Володимир Курило. – Зараз ровери даємо в оренду відразу на добу і доставляємо куди потрібно, оскільки приміщення для прокату і спеціально обладнаного місця, наприклад, у парку поки що нема. Потрохи розвиваємось, але, на жаль, у нас ще не існує культури взяти якусь річ на прокат, як у Європі.

Велопрокат по вулиці Дубовецькій, 7 працює з 9:00 до 22:00. Взяти велосипед на годину коштує вісім гривень, на добу – 50 гривень. У заставу потрібно залишати паспорт.

У клубі «Стара підкова» пропонують велосипеди для дітей, підлітків та дорослих. Вартість прокату – 15 гривень за годину, якщо брати велосипед на добу можна отримати знижку.

Зберігайте спокій, тернополяни, та крутіть педалі!

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.