Калейдоскоп подій із вихідних

Калейдоскоп подій із вихідних, "Щурячі перегони", "Коза", фотосушка, DEŠI, акустичні пісні, каное, катамарани, банс, народний танець, Подоляни, День молоді, Студреспубліка, open air, Обнова, фестиваль, Тернопіль, змагання, майстер-клас

Ну що ж, виспались? Якщо ні, то вихідні вдались на славу.

Julia Prokopyshyn 01 июля 2013, 17:36

0

1241

Минулі суботньо-недільні дні принесли тернополянам багато цікавостей та позитивний настрій. Кожен знайшов для себе своє видовище, а таких у рамках святкування Днів молоді у Тернополі було аж надто багато.

Visit.ua пропонує Вам підбірку того, чим жив Тернопіль та його файні мешканці протягом трьох «молодіжних» днів. Поїхали!

П’ятниця танцювально запалила перехожих майстер-класом народного танцю та бансів просто під відкритим небом. «Канаду» та «Королівський банс» учили танцювати тернополян представники товариства студентів-католиків «Обнова».

Арт-бар "Коза" представив для тернополян музику чеського проекту DEŠI, котрі цікаві незвичним поєднанням музичних інструментів - саксофона та одного з найстаріших духових інструментів у світі діджеріду.

Суботній вечір видався навіть елегійно-романтичним. Молодь співала пісні під супровід гітари. Долучилися до цього і представники «Студентської республіки», котрі на Козацьких островах вже другий день «будували» свою студентську міні-державу.

Неділя зацікавила нас дійством на тернопільському ставі. Тут усі бажаючі мали змогу абсолютно безкоштовно спробувати себе у ролі веслувальника на водних катамаранах та каное. Найбільш азартні та сміливі радо брали участь у командних та одиночних змаганнях.

Бажаючі мали змогу пограти у бізнес-гру «Щурячі перегони», створену за ідеєю всесвітньо відомої гри «Cashflow» Роберта Кіосакі, спробувати створити власний бізнес та втриматись «на плаву», зважаючи на непросту ситуацію українського бізнес-ринку.

Для тернопільських фотографів та любителів фотосправи на острівку «Чайка» провели фотосушку, традиційно «розвісивши» кращі світлини для загального огляду на прищепках.

Також у недільний вечір аж до наступного літа припинила своє існування Тернопільська Студреспубліка, отримавши свого нового мера із партії «Студентський старт» Олега Грушицького. Щасливі учасники проживають останні години мульти-фестивалю.

Закінчилось святкування Днів молоді масовим та гучним open air на острівку «Чайка», музика звідки долинала на усі масиви Тернополя ще довго за північ.

Чекаймо нових подій та нових вражень!

Фото: io

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.