Липень фестивальний: Цікавості

Липень фестивальний: Цікавості, Global Gathering, ОМКФ, Energy Open Air, Carpathian Alliance, Соседний мир, Підкамінь, Франко-Місія, Тарас Бульба, Music Avia Bike Ukraine, Арт-поле, Відкрита ніч, Купала-фест, Країна мрій, липень, The Best City.UA, Рурисько, фестиваль

Липень обіцяє бути гарячим і пропонує фестивалити безупину.

Lyubov Likhuta 01 июля 2013, 13:14

0

1797

Energy Open Air 2013

Дата: 5-7 липня

Місце: база відпочинку «Дахнiвська Ciч» на краю Черкас.

Line-up: Stahlnebel & Black Selket, First Aid 4 Souls, Holocoder, Spirit Medicine, Totten Mechanismus, Elektroklew, Mandragora’s Chain, A7ie, Dirty Bird 13, Na-Hag, Whitar, Audi Sile, the_maaaigs, Hyperhate, DeZtructor, akinesia, T44, Torch Project, Ekam Sat, Cyclofillydea, cyberbrothers, Evildozer, Artantique, Protester Atom, मौत का चौथा राज्य, Schyzzo.com, Cygnosic.

Масштабний фестиваль індастріалу, готики та похмурої електроніки. За три дні фестивалю сумарно на різних сценах виступить більше 70-и гуртів та діджеїв з усіх куточків Європи та країн СНД.

Ціна: 250 - 350 грн.

Країна мрій

Дата: 6-7 липня 2013

Місце: Співоче поле, Київ.

Line-up: Ram´d´Âmes із Парижа, Лаура&Крістіна Марті (Вірменія-Україна-Ізраїль), Astarta Edwinfeat, Jon Durant (Україна-Велика Британія), «Палац» (Білорусь), Fatima Spar (Австрія), Papa Duke вand & Олег Скрипка (Україна - Канада) та інші.

Традиційно на заході зберуться різноманітні й не схожі один на одного вітчизняні та зарубіжні колективи. Крім того, будуть працювати «Кобзарська сцена», «Майстерня танців» та інші тематичні майданчики. Відмінною особливістю фестивалю є проект «Етно-fashion», в рамках якого вітчизняні дизайнери покажуть етно-колекції сучасного та старовинного українського одягу. А на «Літературній сцені» всім бібліофілам відкриється унікальна можливість не лише послухати представників сучасної української літератури, а й поспілкуватися з ними.

Ціна: 1 день – 50 грн, попередній продаж: 1 день - 30 грн, дітям з 6 до 12 років - 20 грн, вхід для дітей до 6 років та пенсіонерів – безкоштовний.

Купала-фест

Дата: 6-7 липня

Місце: озеро Пасічне, Івано-Франківськ.

Line-up: Willy (США), Johny (Сьєрра Леоне), Sexy Black (Конго), а також вітчизняні колективи EDA&MC, Nina Saturn Smokin, VJ Evgenika Clavicula, Nasus та інші.

Давнє українське свято набуде сучасного звучання: у рамках святкування на сцені фестивалю зберуться гурти, що грають музику в стилі хіп-хоп, R´n´B і лаунж. За словами організаторів, крім музичної програми заплановані різні майстер-класи, козацькі забави, стилізовані театральні постановки та вогняні шоу.

Ціна: 30 грн.

Рурисько

Дата: 6-7 липня

Місце:м. Бережани, Тернопільська область.

Line-up: Козак Систем (Київ) ,QARPA (Київ), Орест Лютий (Київ), Лос Колорадос (Тернопіль), Кораллі (Івано-Франківськ) - Вар'яти Рок, Механічний Апельсин (Дрогобич), Триста8ісім (Ужгород), ВорсТ (Рівне), Безодня (Хмельницький), Крапка (Запоріжжя), Раманьяна (Київ), ПАВА (Мінськ, Білорусь).

У програмі також передбачені:мистецька поляна, театри, літературні зустрічі і читання біля вогнища, Феєрична купальська ніч, етно-весілля, вогняні шоу та флеш-моби, творчі зустрічі з Антіном Мухарським та Іреною Карпою, дружні чемпіонати з футболу та волейболу.

Ціна: на 1 день - 60 грн, на 2 дні - 100 грн. Для жителів міста Бережани - вхід за 50 % знижкою лише у дні фестивалю.

Відкрита ніч. Дубль-17

Дата: 6-7 липня

Місце: Музей Ідей, Львів

Фестиваль “Відкрита ніч” – хіба не найменший в світі: він триває лише одну коротку літню ніч більш ніж у 10 містах України. Протягом ночі глядачі дивляться приблизно 30-35 короткометражних (а також фрагментів повнометражних) фільмів. Оголошення переможців – з першими променями сонця.

Ціна: 10 грн.

Арт-поле

Дата: 10-14 липня

Місце: Уніж, Івано-Франківська область

Line-up: Перкалаба / ПУШКіН Клезмер Бенд / Гич Оркестр / Гудаки / Крапка / Перкалабські Придатки / Йорий Клоц / Cherry Band / Уніж-Цех / Enchanted hunters / Karolina Cicha / Miąższ / НагУаль / Князь Мышкин / uSSSy / Сонные мишки / Рви Меха Оркестр / Fantazio / Red Сardell

Музика, перформанс, лендарт. Близько 300 учасників з 12 країн — від Індії, через Україну до Фінляндії. Протягом п’яти днів тут відбуватимуться унікальні концерти, вистави, кінопокази — адже деякі з них готуються спеціально для АртПоля, а деякі імпровізаційні. Тут створюватимуться об’єкти в довкіллі, проводитимуться нетрадиційні майстер-класи з традиційних ремесел, танців і співів; цього року до українських майстрів долучаються їхні колеги з Польщі та Австрії. Майстер-класи відбуватимуться по всій території фестивалю — у відреставрованих приміщеннях старої ферми, в гончарній, кузні, їдальнях і просто в яблуневому садку.

Ціна: на всі дні фестивалю – 290 грн., на три дні – 250 грн., з 7 липня - 350 грн.

Music Avia Bike Ukraine 2013

Дата:11-13 липня

Місце: Ужгород

Хедлайнер:The Rasmus (Фінляндія).

У програмі з’їзд байкерів і рок-рок-рок до ранку.

Ціна:60 - 290 грн.

Тарас Бульба 2013

Дата: 12-14 липня

Місце: Дубно, Рівненська область.

Line-up: Борщ, Кому Вниз, Воплі Відоплясова, Перкалаба.

Фест позиціонується як культурно-мистецький. Загалом – стартовий майданчик для молодих гуртів.

Ціна: 130 грн.

The Best City.UA

Дата: 12-14 липня

Місце: парк відпочинку “Новоселиця”, Новомосковський район, Дніпропетровської області за12 кмвід Дніпропетровська в напрямку на Донецьк.

Line-up: Сплін, Бі-2, Ленінград, ВВ, Нічні снайпери, ТНМК, Мотор’ролла, Kozak System (ex.Гайдамаки), Hurts.

The Best City.UA – це міжнародний музичний фестиваль, який проходить вже вдруге в Україні. The Best City.UA працює трьома концертними майданчиками, наметовими таборами, під час фесту проводяться спортивні турніри, польова кухня і художні майстерні. Це місце, де кожен «громадянин» буде в змозі відірватися від повсякденної рутини і зануритися в атмосферу божевільної енергії, побачити десятки пам’ятних концертів визнаних світових музикантів, а також молодих і перспективних груп.

Ціна: 300 – 1000 грн.

Global Gathering Ukraine 2013


Дата:13 липня

Місце: Аеродром "Чайка", Київ

Найбільший денс фестиваль країни порадує тисячі любителів електронної музики потужним лайн-апом з кількох десятків трендових артистів. Цього року Global Gathering представить чотири сцени, кожна з яких легко дасть фору повноцінному фестивалю за складом артистів.

Ціна: 450 - 1000 грн.

Fort.Missia та ФранкоФест – Франко-Місія

Дата: 19-28 липня

Місце: с. Нагуєвичі, с. Поповичі, Львівська обл..

Проект розпочнеться на фортах Першої світової війни в околицях села Поповичі. Тут концерти, театральні постановки, поетичні виступи та ленд-арт будуть показувати 19-21 липня.

А з 23 липня локація вирушить у творчу подорож в село Нагуєвичі через місто Судова Вишня, село Вишня, міста Самбір, Добромиль і Дрогобич.

В селі Нагуєвичі фестиваль опиниться 26-28 липня. Тут, зокрема, буде презентовано нову збірку творів франкознавців. Також організатори назвали перші імена учасників музичної частини дійства. Головною особливістю концертів “Франко-Місії” в Нагуєвичах стане виконання пісень на вірші Франка.

Вхід: безкоштовно.

Підкамінь

Дата:19-21 липня

Місце: селище міського типу Підкамінь, Бродівський район, Львівська область

Line-up: «ROCK-H», Кораллі, Тартак, Кому Вниз, От Вінта.

Програма формується, з артистами ведуться переговори. Наразі відомо, що на фестивалі виступлять: мукачівський гурт «ROCK-H», «КОРАЛЛІ» з м. Івано-Франківськ та колишній учасник гурту «Гайдамаки» Руслан Трочинський разом із гуртом «Свята Ватра».

Вхід: безкоштовно.

Соседний мир

Дата: 26-28 липня

Місце: Судак, Крим.

Line-up: Воплі Відоплясова, Ляпіс Трубецькой, КняZz, AlaiOli, LOUNA, Валентин Стрикало…

На сонячному узбережжі Криму проходить унікальна і атмосферна подія - фестиваль «Соседний МИР». І цього року він пройде вже вшосте! Море музики і фантастичні арт-об'єкти, концептуальні фотовиставки та нічні кінопокази, жаркі літературні читання та театральні перфоманси, унікальна ярмарок хендмейд та акустичні ночі, екстремальний спорт, майстер-класи та вогняне шоу!

Ціна: за три дні – 450 грн.

Carpathian Alliance

Дата: 26-27 липня

Місце: на території комплексу Захар Беркут, с. Волосянка, Львівська область

Line-up: Eluveitie (Чехія), Korpiklaani (Фінляндія), Cruachan (Ірландія), Stribog (Хорватія), Drakum (Іспанія), Incursed (Іспанія), Paganland (Україна), Immortal (Норвегія), 1349 (Норвегія), Shining (Швеція), Nokturnal Mortum (Україна), Darkend (Італія), Manheim (Хорватія), Nahemoth (Україна).

Фестиваль металу і темної музики.

Ціна: 540 - 620 грн.

IV Одеський міжнародний кінофестиваль (ОМКФ)

Дата: 12-20 липня

Місце: Одеса

Кіномани з усієї країни з´їдуться до «перлини біля моря», щоб подивитися новинки світового та вітчизняного кінематографа. Так, гості фестивалю зможуть стати першими глядачами 14 світових прем´єр, які ще тільки готуються до прокату в Україні. Серед них - «Велика краса» Паоло Соррентіно, «Дівчина і смерть» Йоса Стеллінга, «Коли я вмирала» Джеймса Франко, «Молода і прекрасна» Франсуа Озона, «Піна днів» Мішеля Гондрі. Що ж до вітчизняного кіно, то на ОМКФ відбудуться три прем´єри: «Ломбард» Любомира Левицького, «Синевир» Олександра Альошечкіна і «Табор (Лоли калі шуба)» Олександра Балагура.

Ще однією родзинкою ОМКФ стане традиційний показ шедеврів світового мистецтва на одній з найбільш впізнаваних пам´яток Одеси - Потьомкінських сходах. Цього року буде показаний перший оскароносний фільм в історії кіно - картина Фрідріха Мурнау «Схід сонця» (1927).

Ціна: з 7 липня.

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.