Японія відсвяткувала Ханамі

Японія відсвяткувала Ханамі,

Lyubov Likhuta 03 апреля 2013, 12:23

1

1058

У Японії 27 березня відзначили свято цвітіння сакури - «ханамі», що перекладається з японської як «замилування квітами», повідомляє "Високий Замок".

Наприкінці березня сакура зацвітає на півдні острова Кюсю, на початку квітня - в Токіо, а на північному острові Хоккайдо – в середині травня. Цвіте сакура недовго. Через тиждень-півтора облетілі пелюстки лежать на землі. У Японії цвітіння сакури — символ тлінності всього земного, швидкоплинної юності і краси. У буддизмі сакура уособлює непостійність буття.Найстаріша сакура, якій понад 600 років, росте в місті Коріяма. У древній столиці Японії - Кіото відбуваються «сакура мацурі» або «сакура кай» - вечори сакури, з «танцями вишень» і демонстрацією нарядів періоду Хейан (794 - 1185 рр.). Відомо 16 видів і приблизно 400 сортів сакури.

Теги:

Гість, 03 Апреля, 2013 12:40

яка краса, а в нас все зима і зима нескінченна

Показати всі коментарі...

© 2014 visit. Использование материалов только с гиперссылкой на visit.ua. Сайт может содержать контент, не предназначен для лиц моложе 18 лет.

Редакция может не разделять позицию авторов публикаций и не несет ответственности за достоверность рекламной информации.